جلسه شورای ورزش شهرستان زرند برگزار شد

به گزارش زرندنیوز ، صبح امروز با حضور صادق زاده فرماندار، کریم زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، دامغانی رئیس امور شهرستان ها، اعضای شورای ورزش شهرستان، روسای هیات‌های ورزشی، نایب رئیس بانوان هیات ها، مدیران باشگاه های خصوصی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

صادق زاده فرماندار ضمن خوش آمدگویی به کلیه حاضرین و خیر مقدم به سرپرست اداره کل ورزش و جوانان بیان کرد که توجه به ورزش علی الخصوص ورزش همگانی یکی از ضروریات جامعه می باشد و برای همگانی شدن ورزش باید از تمام ظرفیت های شهر زرند بهره برد و این میسر نمی شود مگر از طریق همکاری ارگان های مختلف.

سپس بهجتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند ابراز داشت هدف از تشکیل این جلسه نیاز شدید ورزش شهرستان به ایجاد نگاهی جدید از سوی مسئولین و جذب حمایت های دولتی و خصوصی برای جان گرفتن ورزش همگانی و قهرمانی است.

وی گفت ما در شهرستان نخبگان ورزشی ارزشمندی داریم که نیازمند یک نگاه ویژه هستند تا این قابلیت و پتانسیل رشد و شکوفا گردد.

بهجتی همچنین در خصوص سامانه یکپارچه هیات ها (سیما) از کلیه هیات های ورزشی خواست که هر نوع برنامه و مسابقاتی که اجرا و یا اعزام می نمایند به موقع و حداکثر تا روز بعد به اداره ورش و جوانان زرندمراجعه نموده و جهت ثبت در سامانه اقدام کنند.

وی افزود ملاک فعالیت هیات‌ها بر اساس گزارش عملکرد همین سامانه در استان و کشور می باشد.

سپس کریم زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در خصوص اهمیت به ورزش همگانی اشاره کرد و افزود توسعه ورزش همگانی از طریق فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت افزایش انگیزه و رغبت اقشار مختلف جامعه به سمت و سوی ورزش همگانی و قهرمانی می شود.

در حاشیه این جلسه منصوری رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان زرند از اجرای طرح تابستانی با ورزش با شعار ” تابستان جذاب، خانواده فعال” در زرند صحبت هایی نمود و از همه هیات‌های ورزشی برای اجرای هر چه بهتر این طرح همکاری خواست.

در پایان تعدادی از روسای هیات‌های ورزشی فوتبال، هندبال، کاراته ، کشتی، تنیس روی میز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :