عدم استخدام جدید در فولاد زرند ایرانیان در سال جاری

مدیر عامل فولاد زرند ایرانیان با بیان اینکه در سال جدید هیچ استخدام جدیدی نخواهیم داشت، افزود: اکثر نیروهای کار شرکت های پیمانکاری مجموعه فولاد تا دوماه آینده با اتمام عملیات اجرایی پیمانکاری خود بر اساس سوابق بیمه ای و مدت کارکرد، مزین به لباس زیسکو خواهند شد.

در سال جدید استخدام تازه ای در فولاد زرند ایرانیان نخواهیم داشتدر دیدار مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان با فرماندار زرند، بر همکاری و وحدت رویه دوسویه بخش خصوصی و دولت ، جهت توسعه روز افزون شهرستان زرند تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، ماشاالله سهراب نژاد مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان با علی صادق زاده فرماندار در محل فرمانداری به دیدار و گفتگویی صمیمی در خصوص آخرین تحولات صنعتی و معدنی تابعه شرکت زیسکو در شهرستان پرداختند.

مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب جدید فرماندار زرند و ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های این شرکت بر تلاش و جدیت در راستای توسعه مناسبات اقتصادی و اجتماعی و همکاری های همه جانبه این شرکت با دستگاه های اجرایی شهرستان تاکید کرد.

ماشاالله سهراب نژاد گفت: تمامی تلاش مجموعه زیسکو بر این است که با مدد ویاری خداوند متعال تا قبل از شروع سال جدید، چرخه کامل تولید شمش فولاد در زرند را با راه اندازی کوره بلند و بهره برداری از کارخانه تولید فولاد زرند ایرانیان جشن بگیریم.

وی در این راستا تصریح کرد: خوسبختانه در حال حاضر بسیاری از پیشرفت فیزیکی پروژه ها از برنامه زمان بندی شده خود جلوتر میباشند.

سهراب نژاد ادامه داد: دغدغه و شکایت اصلی مردم از بوی نامطبوع کارخانه کک سازی و پالایش قطران است که زیسکو در این راستا و مرتفع شدن خواسته زیست محیطی مردم، با متحمل شدن هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان، نسبت به ساخت سی دی کیو (برج خنک کننده کک به روش خشک و بدون بخار) اهتمام ورزید و این پروژه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی بالای هشتاد درصدی تا اواخر نیمه اول امسال راه اندازی میشود.

وی ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۵۴۷۰ نفر در مجموعه زیسکو شاغل میباشند، از پرداخت حقوق و مزایا این شرکت بیش از ۲۲ میلیارد تومان در ماه خبر داد.

سهراب نژاد در پایان با بیان اینکه در سال جدید هیچ استخدام جدیدی نخواهیم داشت، افزود: اکثر نیروهای کار شرکت های پیمانکاری مجموعه فولاد تا دوماه آینده با اتمام عملیات اجرایی پیمانکاری خود بر اساس سوابق بیمه ای و مدت کارکرد، مزین به لباس زیسکو خواهند شد مگر تعدادی که به دلایلی از جمله عدم سلامت روحی وجسمی، اعتیاد، سوء پیشینه و… موفق به دریافت مجوز گزینش استخدام در این مجموعه نشده اند.

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :