مرحله دوم اردو جهادی ناحیه مقاومت سپاه زرند در حمیدیه 

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز ، با گذشت چندماه از بارندگی های شدید در کشور که منجر به جاری شدن سیل در برخی استانها بویژه خوزستان و شهرستان حمیدیه خساراتی برای هموطنان در این استانها وارد کرده است در همین راستا ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند برای دومین بار در سال ۱۳۹۸ در قالب اردو جهادی به منظور رسیدگی هر چه سریعتر به مشکلات مردم مناطق سیل زده عازم شهرستان حمیدیه شدند.

اردو جهادی سپاه شهرستان زرند در حمیدیهسرهنگ کردی فرمانده سپاه شهرستان زرند بیان کرد: مرحله دوم اردو جهادی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند در شهرستان حمیدیه استان خوزستان با حضور کارکنان رسمی و نیروهای بسیجی منطقه بهشت وحدت و حوزه مقاومت سیدالشهدا (ع) در حال برگزاری است.

وی در ادامه تشریح کرد: بر اساس ابلاغیه سپاه استان کرمان ۳۰۰ واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، نیازمندان ، اقشار آسیب پذیر و … در شهرستان حمیدیه باید توسط ۸ شهرستان که به عنوان شهرستان های معین، تعیین شده اند ساخته شود که یکی از این شهرستان ها زرند می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند خاطر نشان کرد: سهمیه شهرستان زرند احداث ۵ واحد مسکونی و تعمیر ۳۵ واحد مسکونی تا چندین ماه آینده و قبل از سرد شدن هوا می باشد که تا این لحظه ۹ واحد تعمیر و اجرای فنداسیون ۳ واحد مسکونی انجام گرفته است.

وی در پایان یادآور شد: این گروه جهادی نماینده مردم شهرستان زرند در این منطقه می باشد لذا از همه مردم نوع دوست شهرستان میخواهیم که با کمک های خود یاریگر سپاه باشند تا قبل از سردی هوا تمامی سهمیه ای که متعلق به زرند است تحویل مردم شهرستان حمیدیه شود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :