اتمام بهسازی کمربند غربی زرند تا یک هفته آینده

فرماندار زرند از اتمام عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت قطعه اول کمربند غربی  زرند (اجرای باند دوم ) تا یک هفته آینده خبر داد.

اتمام عملیات آسفالت لایه دوم پل مطهر آبادبه گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی صادق زاده فرماندار به اتفاق رضا نورالدینی معاون عمرانی فرماندار، عباس نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی و یحیی پورحبیبی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان از روند اجرایی بهسازی قطعه اول کمربند غربی زرند بازدید کرد.

علی صادق زاده دراین بازدید با بیان اینکه کل عملیات بهسازی کمربند غربی زرند در قالب اجرای باند دوم کمربندی بطول ۶ کیلومتر می باشد، از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت قطعه اول آن به طول ۲ کیلومتر تا یک هفته آینده خبر داد.

فرماندار زرند ضمن اشاره به علت تأخیر در اجرای این پروژه مهم تصریح کرد: علت اصلی تأخیر مشکل تملک حریم خصوصی قسمتی از محور بوده است که از طریق مراجع قضایی بطور کامل پیگیری و مرتفع گردیده است.

وی همچنین با تأکید بر این موضوع که در تأمین اعتبار این پروژه هیچ مشکل خاصی وجود ندارد، تصریح کرد: با توجه به سفر اخیر دکتر رودری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان به  زرند و بازدید ایشان از پروژه ی اجرای باند دوم کمربند غربی زرند، جهت تأمین اعتبار بموقع و کافی برای بهره برداری هر چه سریعتر از این پروژه بزرگ و مهم قول مساعد گرفته شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی زرند نیز گفت: اجرای مسیر زیرسازی، آسفالت و دوربرگردان باند دوم کمربندی غربی به عهده اداره راه و شهرسازی می باشد که تا هفته آینده به پایان می رسد.

عباس نورالدینی یادآور شد: اجرای جدول گذاری، رفوژه میانی، دوربرگردان ها و اجرای میدان تقاطع خیابان شهدای محمدآباد به عهده شهرداری زرند می باشد که در دستور کار جدی شهرداری بعد از تحویل کار از سوی پیمانکار بهسازی مسیر قرار دارد.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :