رعایت تقوای الهی نیاز شدید جامعه امروز ما

امام جمعه موقت شهرستان زرند تاکید کرد: نیاز شدید جامعه امروز ما رعایت تقوای الهی است که محل تامین این نیاز نماز جمعه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حجت الاسلام شجاعی امام جمعه موقت شهرستان زرند در خطبه های نماز جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ ضمن توصیه به تقوای الهی تصریح کرد: خداوند در قرآن کریم ضمن تاکید بر رعایت تقوای الهی ثمره و نتیجه آن را اصلاح اعمال و بخشش گناهان بیان می کند.

وی در ادامه افزود: بر اساس روایتی از امام علی (ع) قدر و ارزش انسان به همت بلند اوست.

امام جمعه موقت شهرستان زرند همت در تحصیل علم، داشتن همت بالا در خدمت رساندن به مردم و همت در آباد کردن آخرت را از مصادیق همت بلند در انسان دانست.

حجت الاسلام شجاعی ضمن اشاره به دیدار ائمه جمعه با مقام معظم رهبری گفت: اولین نکته ای که امام خامنه ای (مدظله العالی) به آن تاکید داشتند این بود که نماز جمعه محل تجلی و نماد ذکر و یاد خدا در فضای جامعه است.

وی ادامه داد: نیاز شدید جامعه امروز ما رعایت تقوای الهی است که محل تامین این نیاز، نماز جمعه می باشد.

حجت الاسلام شجاعی خاطرنشان کرد: از جمله مواردی که باید تقوای الهی آن حوزه ها رعایت شود فضای مجازی، اجتناب از ناامید کردن جوانان و حمایت از جهتگیری های انقلابی می باشد.

 وی در پایان ضمن اشاره به مناسبت های هفته گذشته هفته شورای نگهبان، هفته بهزیستی و روز تامین اجتماعی از زحمات این اقشار زحمتکش تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :