لزوم تشدید قوه قهریه دستگاه های متولی تنظیم و کنترل بازار

سرپرست فرمانداری زرند با بیان اینکه انصاف و عدالت اصناف و بازاریان میتواند نقش بسزایی در تنظیم و تعیین نرخ ها داشته باشد، بر لزوم تشدید قوه قهریه دستگاه های متولی در تنظیم و کنترل بازار تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی صادق زاده سرپرست فرمانداری در جلسه تنظیم و کنترل بازار شهرستان افزود: مسئولین و متولیان امرِ تنظیم و کنترل بازار بایستی با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، به دنبال واقعیت های بازار باشند تا خدایی نکرده زمینه تخلف و سوء استفاده بوجود نیاید.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: در حال حاضر و با توجه به شرایط فعلی، دشمنان نظام اسلامی تمامی حربه ها و توطئه های خود را اجرا و یا به عبارتی آخرین زور آزمایی های اقتصادی و روانی خود را علیه این مرز و بوم انجام داده و مملکت بدترین شرایط اقتصادی خود را درک کرده است.

وی مردم را ولی نعمتان این نظام دانست و با اشاره به صبوری و ایستادگی همیشگی ملت در تمامی زمینه ها، خواستار ورود جدی دستگاه های اجرایی ذیربط به موضوع تنظیم، نظارت و کنترل بازار جهت آرامش روانی و بالا بردن سطح کیفیت معیشیت همشهریان شد.

علی صادق زاده با بیان اینکه انصاف و عدالت اصناف و بازاریان میتواند نقش بسزایی در تنظیم و تعیین نرخ ها داشته باشد، بر لزوم تشدید قوه قهریه دستگاه های متولی در تنظیم و کنترل بازار تاکید و تصریح کرد: از این پس، کمیسیون تنظیم بازار شهرستان با رویکردی جدید و با اولویت برخورد قاطع با افزایش قیمت های نامتعارف، غیرکارشناسی شده و از روی میل و هوس وارد شود و هیچ گونه کوتاهی، جانب داری و سهل انگاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

سرپرست فرمانداری زرند در پایان ضمن اشاره به رسالت عدالت گستری دستگاه قضایی شهرستان و حجم بالای کار در مجموعه دادگستری خواستار حل و فصل مسائل و مشکلات تنظیم و کنترل بازار در کمیسیون فوق و بین دستگاه های اجرایی و متولی این امرشد تا نیازی به ورود دستگاه قضا در برخی از مسائل مربوط به تنظیم بازار نباشد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :