حل مشکل آب روستاهای زرند در زیر ذره بین شرکت آبفار

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان گفت: برای گذر از بحران تابستان در شهرستان زرند تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز علی رشیدی؛ مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان گفت: مشکلات آب روستا‌های زرند بررسی و به زودی از تمام شبکه‌ها بازدید به عمل می‌آید.

وی در نشست کمیته گذر از بحران آب شهرستان زرند که با حضور اعضای هیئت مدیره و کمیته سازگاری باکم آبی شرکت آبفار استان و مدیرامور آبفار شهرستان زرند برگزار شد، گفت: برای حل مشکل آبی روستای دشتخاک زرند قرار است باتوجه به حفر چاه در این منطقه تجهیزات لوله گذاری طرح به میزان ۱.۶ کیلومتر توسط معاونت طرح و توسعه شرکت آبفار استان خریداری و در اختیار امور آبفار شهرستان زرند برای اجرا قرار گیرد.

وی بیان داشت: همچنین برای تجهیز چاه منطقه نیز معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار لوله و کانکس و همچنین تابلو و کابل برای برق مورد نیاز طرح را در اختیار امور آبفار شهرستان قرار دهد.

رشیدی با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح و لوله گذاری توسط امور آبفار شهرستان باید تا ۲۰ تیرماه انجام شود تصریح کرد: مدیریت مصرف آب مشترکین برعهده امور آبفار شهرستان زرند است.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفار استان کرمان به مشکلات تامین آب روستای سربنان زرند نیز اشاره کرد و گفت: امور آبفار شهرستان زرند باید با همکاری معاونت طرح و توسعه اقدامات لازم برای آبرسانی سیار با تانکر را در منطقه فراهم کند.

وی تاکید کرد:حل مشکل آبرسانی به این منطقه به دلیل معارضاتی که با منابع طبیعی در این محدوده وجود دارد باید با نامه نگاری مربوطه تاحصول نتیجه مستمر ادامه یابد.

وی خواستار همکاری بیشتر معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار برای تامین هزینه آبرسانی سیار به این روستا شد.

رشیدی با تاکید بر سرعت در خدمات رسانی به مردم روستایی اظهارداشت: پمپ تامین آب حاشیه شرقی زرند نیز باید سریعا توسط معاون نظارت بربهره برداری تهیه و امور آبفار شهرستان نیز ظرف ۲ روز آنرا تعویض کند.

وی اظهارداشت: جهت رفع مشکلات مربوط به شرایط بحران مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال توسط معاونت طرح و توسعه به شهرستان زرند پرداخت شود.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :