حل مشکلات شهر زرند با تعامل شهرداری و دانشگاه

سرکار خانم دکتر سمنبر میرزایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند بهمراه اعضاء هیئت علمی این دانشگاه با مهندس مهدلو شهردار زرند دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، در ابتدای این نشست  خانم دکتر میرزائی ضمن تقدیر از فعالیتهای مهندس مهدلو شهردار زرند با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر خدمت رسانی و دلسوزی برای حل مشکلات مردم گفت: مسئولیت ها فرصتی برای خدمت است و امیدواریم از این فرصت بتوانیم ره توشه ای برای قیامتمان برداریم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند، این واحد را از لحاظ امکانات و فضای آموزشی و اعضای مجرب و توانمند هیأت علمی، یکی از دانشگاه های برتر استان دانست و گفت: با تعامل سازنده بین این دانشگاه و مجموعه شهرداری، و استفاده بهینه از توان علمی و پژوهشی دانشگاه در حوزه مدیریت شهری، می توان بسیاری از مشکلات شهر را حل نمود .

محمد رضا مهدلو شهردار زرند نیز در این نشست از استقبال شهرداری از همکاری و مشاوره دانشگاهیان و حوزه های علمی با شهرداری گفت و اظهار داشت: مزایایی ارتباط بین شهرداری و دانشگاه قطعاً به نفع شهروندان خواهد بود .

شهردار زرند با اعلام اینکه  دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند می تواند تأثیر بسزایی در مدیریت شهری ایفا کند گفت: کارشناسی مباحث مختلف شهری و رفع موانع موجود یکی از دغدغه های شهرداری برای اجرای بهتر پروژه های شهری می باشد .

شایان ذکر است در ادامه این نشست در خصوص مسائل مختلف شهری بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :