دیدار شهردار زرند با رئیس جهاد کشاورزی این شهرستان

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، مهندس محمدرضا مهدلو شهردار زرند به همراه رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری ،مهندس نوذری معاون فنی و شهرسازی و مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند با مهندس زارعی رئیس اداره جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار که به مناسبت ۲۷ خردادماه روز جهاد کشاورزی انجام شد، مهندس مهدلو شهردار زرند از اهمیت کشاورزی و توسعه بخش های مختلف آن و توجه به مسائل اقتصادی کشاورزی و پتانسیل های شهرستان زرند گفت و افزود: شغل غالب مردم شهرستان در بخش کشاورزی است و شهرستان با وجود پتانسیل های بالائی که دارد ولی هنوز در صنایع تکمیلی این امر با مشکلاتی روبرو می باشد.
وی به بحث آموزش به کشاورزان و نقش آنها در تولید محصولات کشاورزی اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه های مهم امروز مردم، بحث اشتغالزایی است و بخش کشاورزی می تواند سهم قابل توجهی را در این راستا به خود اختصاص دهد.
شهردار زرند در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهاد سازندگی ،۲۷ خرداد ماه روز جهاد کشاورزی را به رئیس و پرسنل این نهاد تبریک و تهنیت گفت.
مهندس زارعی رئیس اداره جهاد کشاورزی نیز در این دراین دیدار ضمن تقدیر از توجه مهندس مهدلو شهردار زرند به ارائه گزارشی از فعالیتها و اقدامات این نهاد پرداخت.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :