‍ هر سازش جهان اسلام با استکبار خون خوار محکوم به سقوط و نابودی است

به گزارش خبیر زرند نیوز، حجت اسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۸ با اشاره به سوره ی مبارک مریم( س) اظهار داشت: تواضع و پیروی از دستورات الهی و تکبر نداشتن در مقابل خداوند عامل عاقبت بخیری در دنیا و آخرت و گسترش نعمت اللهی است.

وی ادامه داد: این سوره ی مبارکه با بیان داستان زکریا نبی که در کهولت سنی از خداوند طلب فرزند کرد و عنایت خداوند شامل حالش شد امید داشتن به خداوند رادر همه ی مواقع حتی تا لحظات آخر زندگی  را در جامعه اسلامی آموزش می دهد.

ابراهیمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سالروزارتحال امام (ره) عرضه داشت: ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن و استکبار مهترین اندیشه ی امام ره برای شکست استکبار و طاغوت زمان بود.

وی افزود: سازش ناپذیری و اندیشه ی ما می توانیم و محو کردن وابستگی و پشتیبانی مردم از انقلاب عوامل اصلی قیام و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) کبیر بود.

رئیس شواری فرهنگ عمومی شهرستان با نگاهی به جهان اسلام بیان داشت: امروز دنیا و جهان اسلام پی برده که تنها راه برون رفت از مشکلات وعدم وابستگی و عقب رفت استکبار و زورگویان دنیا ایستادگی ومقاومت همه جانبه است.

وی ادامه داد: امروزه به حسب ظاهر آمریکا و اعراب خائن سعودی با تمام توان از صیونیسم غاصب پشتیبانی وحمایت می کنند ولی در باطن دست تقدیر الهی واستقامت جهان اسلام تضعیف و نابودی صهیونیسم را به دنیا ثابت کرده است.

امام جمعه زرند با نگاهی به برجام بی سرانجام عرضه داشت :هزینه ی مقاومت وایستادگی کمتراز سازش ومذاکر با استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: هر سازش جهان اسلام با استکبار جهانی محکوم به سقوط است سعودی های خائن در روز قدس در مکه اجلاسیه ی سران اعراب برگزار کردند به هدف سازش و رفاقت با صهیونیسم و دشمنی با جمهوری اسلامی و قدس فروشی و سازش با استکبار جهانی برنامه ریزی کردند واین سازشها به جای نخواهد رسید تمام مسلمانان باید امت واحد در مقابل استکبار جهانی بشوند تا اسلام ناب محمدی جهان کفر را در سلطه ی خود قرار دهد.

امام جمعه زرند اظهار کرد: استکبار جهانی با یک پژوهشی در دانشگاه کلیفرنیا برای فلج کردن اقتصاد جمهوری اسلامی برنامه ریزی کردند.

وی ادامه داد: این طرح سند نگیین که ایران برای اینکه اقتصادش رونق پیدا کند باید تا دو هزار چهل به این سند عمل کند.

مدیران و مسئولان کشور مواظب باشید این طرح ننگین ۲۰۴۰ را جای طرح آینده ساز اقتصاد مقاومتی در کشور اجرا نکنند تنها راه رونق اقتصاد کشور تکیه بر قدرت، علم، توان جوانان متعهد و جهادی است با بها دادن به نسل جوان زمینه ی پیشرفت اقتصادی و علمی کشور را فراهم کنید.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :