حضور و ایستادگی ملت ایران عامل اصلی مایوس شدن استکبار جهانی

دکتر الهی تاکید کرد: ما برای دفاع از انقلاب اسلامی هر چه در صحنه باشیم و ایستادگی کنیم دشمن و استکبار جهانی مایوس تر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، دکتر الهی سردبیر هفته نامه ثارالله کرمان در جمع راهپیمایان روز قدس در زرند فلسفه نامگذاری روز قدس را نشانه درایت و تدبیر امام خمینی (ره) دانست و بیان کرد: علت حمایت ملت شریف ایران از مسلمانان و مظلومان جهان بر اساس این سخن امام راحل (ره) است : هر کجا مظلوم و مستضعفی در جهان باشد و فریاد کمک خواهی سر دهد ما به کمک او خواهیم شتافت. این تنها به مسئله فلسطین برنمیگردد بلکه فلسطین به دلیل شرایط استراتژیک و جغرافیایی از اهمیت ویژه های برخوردار است.

وی افزود: پیامبر اکرم می فرماید: اگر مسلمانی در هر نقطه ای از دنیا کمک خواست و دیگر مسلمانان به کمکش نروند مسلمان نیست، در نتیجه حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک تفکر برخاسته از تفکر دینی و اسلامی ملت ایران است. اگر ملت ایران ساکت باشد و نگاه سازشگرانه داشته باشد فلسطین از صحنه ی روزگار حذف خواهد شد.

دکتر الهی تصریح کرد: برنامه ریزی و طرح مسئله معامله قرن از سوی استکبار جهانی برای سازش کشورهای مسلمان و حامی فلسطین با اسرائیل خیال خامی است و تا زمانی که تفکر امام خمینی (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری در جامعه وجود داشته باشد استکبار جهانی این آرزو را به گور خواهد برد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آرزوی دیرینه یهود و صهیونیست حاکمیت از نیل تا فرات بوده است اما امروزه با ایستادگی و مقاومت نیروهای فلسطینی و مقاومت، محدود به سرزمین اشغال شده فلسطین است که این نتیجه گفتمان اسلام ناب محمدی  می باشد.

دکتر الهی تاکید کرد: عده ای با تفکر غربگرایانه در داخل کشور سعی دارند تا تفکرات خود را به جامعه القا کنند و بگویند مرگ بر آمریکا گفتن باعث می شود تا بلا و گرفتاری برای خودمان نازل شود که باید در جواب اینها گفت که مرگ بر آمریکا به منزله مرگ بر ملت آمریکا نیست بلکه منظور دولت مردان خبیث آنهاست و کسی که نسبت به آمریکا و اسرائیل این نگرش را دارد باید به انقلابی بودن خود شک کند.

وی در ادامه گفت: اسلام فردی که کاری به مشکلات و مسائل جامعه ندارد فایده ای ندارد بلکه مشکلات و مسائل دنیا باید برای یک مسلمان ئاقی مهم باشد و در برابر آن واکنش نشان دهد.

سردبیر هفته نامه ثارالله اظهار داشت: ایستادگی ، مقاومت، همدلی و همراهی شما ملت ایران باعث شده است ایران به قدرت منطقه تبدیل شود.

دکتر الهی در پایان تاکید کرد: ما برای دفاع از انقلاب اسلامی هر چه در صحنه باشیم و ایستادگی کنیم دشمن و استکبار جهانی مایوس تر خواهد شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :