همراهی، همدلی و اقدام جهادی مسئولین و مردم راه برون رفت از مشکلات اقتصادی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند: رای برون رفت از مشکلات اقتصادی امروزه نیاز به همدلی، همراهی و حرکت جهادی همه مسئولین و مردم می باشد.

 به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، سرهنگ کردی فرمانده سپاه شهرستان زرند قبل از خطبه های نماز جمعه ضمن گرامیداشت ۳ خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در جمع مردم ولایت مدار و نماز گزار زرند عنوان کرد: ایستادگی و مقاومت رزمندگان در جنگ تحمیلی به خصوص در خرمشهر باعث شد حزب بعث عراق که ادعای فتح خرمشهر در یک روز را داشت ناکام بماند و بعد از ۳۵ روز از جنگ تحمیلی با امکانات و تجهیزات زیاد خرمشهر را تصرف کند.

وی ادامه داد: ۱۹ ماه خرمشهر در تصرف عراق بود و در تمام این روزها رزمندگان اسلام برای آنها خط و نشان میکشیدند و بعد از عزل بنی صدر طی عملیات بیت المقدس در یک روز حزب بعث عراق را که تا دندان مسلح بود شکست دادند و خرمشهر را پس گرفتند.

سرهنگ کردی افزود: اینگونه بود که امام خمینی فرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، زیرا رزمندگان اسلام با دستان خالی خرمشهر را بازپس گرفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند یادآور شد: مطالعه در اسناد تاریخی نشان می دهد در قرن های گذشته هر چقدر کشور با کشورهای دیگر وارد جنگ شد یا به بهانه های مختلف قسمتی از کشور جدا شد مثل بحرین. که امروزه این کشور با عربستان ، آمریکا و اسرائیل علیه ایران هم پیمان شده است و قدرت خدا را نبینیم در آن زمان که کشتی های نفتی امارات به آتش کشیده میشوند و علت آن مشخص نیست. و تنها جنگ تحمیلی هشت ساله بود که حتی یک وجب از این خاک از کشور جدا نشد.

وی علل آزاد شدن خرمشهر را همدلی و همراهی همه مردم ایران دانست و تاکید کرد: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی امروزه نیاز به همدلی، همراهی و حرکت جهادی همه مسئولین و مردم می باشد.

سرهنگ کردی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد توانایی جنگ نظامی با ایران را ندارد و ما نیز اجازه نخواهیم داد به فرموده مقام معظم رهبری اگر آمریکا یک ضربه بزند ایران ضربه های متعددی را به آمریکا وارد خواهد کرد. اما میبینیم همین ترامپ میگوید پای جنگ اقتصادی با ایران خواهد بود و کارشکنی ها و کوتاهی های برخی افراد و مسئولین باعث این مشکلات اقتصادی شده است.

وی تاکید کرد: کسانی که در داخل با دشمن همراه شده اند و به این مشکلات اقتصادی دامن میزنند بدانند به فرموده امام خامنه ای (مدظله العالی) ما از این گردنه عبور خواهیم کرد و رو سیاهی برای کارشکنان خواهد ماند.

سرهنگ کردی با تأکید بر لزوم مطالعه بیانیه گام دوم انقلاب و عمل به آن اظهار داشت: برای رسیدن به جامعه و تمدن اسلامی مشکلاتی بر سر راه هست که باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری این مشکلات را پشت سر گذاشت.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان زرند در پایان افزود: از زمان تاسیس سپاه تاکنون این نهاد در همه ی زمینه ها در کنار ملت شریف ایران بوده است و از جمله اقدامات سپاه در شهرستان زرند برگزاری اردوهای جهادی، حلقه های صالحین، احداث خانه های مددجویی، ساخت ۸ خانه برای نیازمندان و اجرای طرح شهید بهنام محمدی ویژه دانش آموزان می باشد.

انتهای پیام/

عکس: سید سالار اسدیار

این خبر را به اشتراک بگذارید :