۸ مصدوم در ۳ حادثه رانندگی براثر سیلابی شدن محور سیریز_ بافق

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، عباس زاده مسئول پایگاه اورژانس ۱۱۵ سیریز گفت: با توجه به بارش باران های اخیرو آبگرفتگی جاده در اثر طغیان رودخانه ها محور سیریز_بافق  ، متاسفانه در برخورد دو خودروی ۴۰۵ با یکدیگر ، واژگونی یک دستگاه خودروی ام وی ام و یک دستگاه سمند  ۸ نفر مصدوم شدند .

وی افزود: سرنشینان این خودرو‌ها با تلاش نیرو‌های امدادی نجات یافتند و توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ سیریز و بافق به بیمارستان بافق منتقل شدند .

عباس زاده در جزئیات این حوادث گفت: در حادثه ی اول دو خودرو ۴۰۵ در ساعت ۲۱:۳۰دقیقه شب گذشته (۱ خرداد) در ۳۵ کیلومتری سیریز به صورت شاخ به شاخ با یکدیگر برخورد کرده که ۳ مصدوم برجای گذاشت ، در حادثه ای  دیگر که یک ساعت پس از حادثه ی اول رخ داد یک دستگاه خودروی ام وی ام از مسیر منحرف و واژگون شده دراین حادثه نیز ۵ نفر مصدوم  که به صورت سرپایی مداوا شدند، همچنین در حادثه ی دیگر یک دستگاه خودروی سمند نیز در نزدیکی سیریز از جاده منحرف شده بود که مصدومی در پی نداشت.

وی درادامه بیان کرد :خوشبختانه این حوادث تلفات جانی نداشتند.

مسئول اورژانس ۱۱۵ سیریز از همشهریان عزیز خواست حتی الامکان از تردد در این محور خودداری کنند .

وی بیان کرد: از کیلومتر ۲۵ تا ۳۵ محور سیریز بافق به علت طغیان رودخانه ها جاده سیلابی  و گل  و لای زیادی وارد جاده شده است .

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :