انهدام ۱۳ باند ورود و توزیع سلاح‌های جنگی و شکاری در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از متلاشی شدن ۱۳ باند تهیه و ورود و توزیع سلاح‌های جنگی و شکاری توسط اداره کل اطلاعات استان کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، دادخدا سالاری اظهار داشت: با توجه به نقش پر رنگ انواع سلاح‌های غیر مجاز در تولید جرم و به‌ خصوص جرائم خشن و ضد امنیتی و در راستای برقراری امنیت پایدار برای شهروندان و مردم استان کرمان مقابله با باندهای وارد کننده اسلحه به کشور از طریق مرزهای شرقی و غربی کشور و توزیع آن در داخل کشور به‌خصوص در استان کرمان به عنوان یک طرح راهبردی در دستور کار اداره کل اطلاعات استان قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: با انجام کارهای اطلاعاتی و عملیاتی و با دستورات و احکام قضایی، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان موفق شدند، ۱۳ باند ورود، تهیه و توزیع انواع سلاح‌های غیرمجاز را شناسایی و مورد ضربه قرار داده و اعضای اصلی و سر شاخه‌های این باندها دستگیر و تحویل مراجع قضایی استان قرار گرفته و پرونده این افراد در حال تحقیقات و رسیدگی قرار دارد.

سالاری بیان داشت: تاکنون از این باندها ۲۶۵ قبضه انواع اسلحه‌های جنگی و شکاری غیرمجاز و مهمات مربوطه کشف و توقیف شده است و از باندهای منهدم شده ۲۰ دستگاه انواع خودروهای تیز رو توقیف شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در مجموعه اداره کل اطلاعات استان کرمان و قضات در امر برقراری نظم و امنیت پایدار در استان کرمان و به‌خصوص در مباحث مقابله با جرائم خشن و ضد امنیتی افزود: امنیت مطلوب استان کرمان حاصل تلاش‌های مجاهد‌گونه همه عوامل تولید امنیت اعم از اداره کل اطلاعات، نیروهای پلیس، سپاه پاسداران، ارتش، هوانیروز و مجموعه قضایی و اجرایی و همدلی همه این مجموعه در برقراری نظم و امنیت برای آحاد جامعه است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :