اولین جلسه کمیته جامعه ایمن شهرستان زرند در سال ۱۳۹۸

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، اولین جلسه هم اندیشی  کمیته  جامعه ایمن شهرستان با حضور مدیران ادارات عضو جامعه ایمن زرند به ریاست فرماندار در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه خنجری ضمن خیرمقدم گویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مدعوین در این ماه مبارک رمضان از زحمات و همکاری ادارات در رابطه با اجرای مصوبات کمیته جامعه ایمن تشکر کرد.

وی خاطر نشان کرد : جهت حفظ دستاوردهای کمیته جامعه ایمن شهرستان تبدیل نقاط منفی به نقاط مثبت دراولویت کار کلیه مسئولین قرار گیرد.

 علی بهاءالدینی کارشناس دبیرخانه جامعه ایمن و ماشاا… عربپور رئیس مرکز بهداشت نیز در این جلسه  خواستار تلاش بیشتر ادارات جهت اجرایی شدن هر چه سریعتر مصوبات و همچنین  ارائه آموزش های تاثیر گذار باهدف ارتقاء دانش ایمنی در بین مردم و شهروندان شدند.

در پایان جلسه پیشنهاداتی از سوی اعضاء ارائه و مصوباتی صادر گردید.

  همکاری مسئولین جهت برگزاری کارگاه  آموزشی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور دکتر نوذر نخعی، ایمن سازی استخرهای کشاورزی بوسیله حصار و نصب تابلوی شنا ممنوع به منظور پیشگیری از بروز موارد غرق شدگی ، تآکید بر اصلاح نقاط حادثه خیز شهر و همچنین دعوت از مدیران کانالهای فضای مجازی جهت همکاری و آموزش عموم مردم از طریق فضای مجازی از جمله مصوبات این جلسه می باشد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :