اجرای عملیات رمضان در شهرستان زرند

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرند ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در خصوص برنامه های در حال انجام اداره تبلیغات اسلامی در این ایام تصریح کرد: مبلغین اعزامی به شهرستان ۱۸۰ نفر هستند که در قالب گروه های مختلف از جمله گروه بیان، نور الائمه، نورالهدایه، ائمه جمعه و جماعات و … مشغول فعالیت می باشند.
وی افزود: برنامه های سازمان تبلیغات در ماه مبارک رمضان با عنوان عملیات رمضان در سطح شهرستان در حال برگزاری است، از جمله این برنامه ها برگزاری نماز جماعت در تمامی مساجد در سه نوبت، تهیه بسته های حمایتی و غذایی از سوی امام جماعت ها برای اقشار کم درآمد و قشر آسیب پذیر ، برپایی سفره های افطاری ساده در تمامی مساجد در طول ماه مبارک، فعال سازی مساجد برای فعالیت های فرهنگی همچون اجرای سرود و تئاتر، حلقه های معرفتی و صالحین، مشاوره خانواده، برگزاری مسابقات ورزشی در محلات و روستاها که روحانیون در بطن همه این فعالیت ها حضور دارند.
آقا مولایی ادامه داد: سرکشی از بیماران، سالمندان و خانواده های شهدا توسط روحانیون آن محله و روستا با هدف تعامل بیشتر با مردم که پیش بینی می شود هر روحانی حداقل به ۲۰ خانواده سر بزنند.
برگزاری جمع خوانی و تفسیر قرآن کریم همه روزه در مساجد و تکایا، انجام برنامه های فرهنگی و نماز جماعت در تمامی پارک های شهرستان از دیگر اقدامات اداره تبلیغات اسلامی می باشد.

دکتر آقا مولایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرند در پایان تاکید کرد: هدف عملیات رمضان در راستای تبیین و تحلیل بیانیه رهبر معظم انقلاب و گام دوم انقلاب است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :