آتش‌سوزی منزل مسکونی در شهرستان زرند ۵ مصدوم داشت

رییس اورژانس کرمان از طعمه حریق شدن یک واحد مسکونی در روستای باب تنگل زرند و مصدوم شدن ۵ نفر از اعضای یک خانواده در این حادثه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، دکتر محمد صابری در تشریح این خبر گفت: شب گذشته (۱۹ اردیبهشت‌ماه) در ساعت ۲۳ و ۲۱ دقیقه به مرکز فوریت‌های پزشکی گزارش یک آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در روستای باب تنگل شهرستان زرند شد.
وی از اعزام ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه خبر داد و اظهار کرد: در این حادثه ۵ نفر که اعضای یک خانواده هستند و در رده سنی ۱۳ تا ۴۰ سال قرار دارند، مصدوم شدند.

رییس اورژانس کرمان جنسیت مصدومین را ۳ خانم و ۲ مرد اعلام کرد و در ادامه درجه سوختگی آنها را ۲ و ۳ دانست و افزود: مصدومین این حادثه در ابتدا به بیمارستان امام علی (ع) شهرستان زرند منتقل و پس از انجام اقدامات اولیه در بیمارستان امام علی (ع) زرند با هماهنگی ستاد هدایت و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به بیمارستان شفا کرمان منتقل شدند.

وی ادامه داد: از این ۵ مصدوم یک مصدوم در اورژانس سوختگی بیمارستان شفا درمان سرپایی و ترخیص شد و چهار مصدوم دیگر که ۳ نفر از آنها با سوختگی درجه ۲ و درصد سوختگی ۱۵، ۲۰ و ۲۵ و یک مصدوم با سوختگی درجه سه و ۵۰ درصد سوختگی در حال حاضر در اورژانس سوختگی بیمارستان شفا بستری هستند.

صابری به علت وقوع این حادثه پرداخت و گفت: دلیل آتش سوزی ریختن بنزین در شومینه منزل گزارش شده است.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :