جمهوری اسلامی منادی وحدت در دنیا امروز

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، امام جمعه زرند در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به دشمن شناسی از دیدگاه قرآن اظهار کرد: خداوند نشانه ی مسلمان واقعی را سخت گیری خشم و یک پارچه ایستادن تا مرز جان و نهراسیدن از دشمن و مهربانی به دوست خدا و رسول خدا(ص) میداند

وی افزود :مصداق بارز این آیه اشداء علی الکفار رحماء بینهم “امروز سپاه و پاسداران غیور همچون مالک اشتر علی سردار حاج قاسم سلیمانی این مرز بوم هستند.

ابراهیمی با محکوم کردن توهین و جسارت رئیس جمهور دیوانه امریکا به سپاه تصریح کرد: دولت مردان آمریکای خودشان تروریسم به ذات هستند تروریسم خواندن سپاه مقدس جمهوری اسلامی توهین به کل نظام و مردم ایران است.

وی ادامه داد: جهاد کبیر یعنی عمل نکردن به خواسته ی دشمن که باید در کشور و دنیای اسلام نهادینه شود و این رویه مردم سالاری و عزت نفس باید از انقلاب ناب محمدی که باعث رهایی جمهوری اسلامی از دو ذلت وابستگی و عقب ماندگی شد به کل جهان صادر شود.

رئیس شورا فرهنگ عمومی شهرستان بیان داشت: منادی وحدت در دنیا امروز، جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: مسئولین باید مواظب باشند که دشمنان قسم خورده انقلاب می خواهند اقتدار کشور را با اختلافات داخلی و بهم زدن وحدت بین مسئولین و فاصله انداختن بین نظام و مردم شکسته و از عظمت این نظام الهی کم کنند باید همه ی دولت مردان، مردم، نیروهای نظامی و انتظامی همچون گذشته با همدلی پشتکار و گره گشایی از کار مردم این انقلاب را به اوج خود یعنی جهانی کردنش برسانند.

امام جمعه زرند با تأکید بر دشمنی استکبار جهانی به رهبری آمریکا عرضه داشت: دولت و مجلس مواظب باشند تا با عمل ، رفتار و تصویب لایحه های خود تحریمی که جنبه هم سوئی با دشمن را دارد و اقتدار و عظمت کشور را با دست خود نشکنند. امروزه اقتدار کشور که همچون ماه میدرخشد که دشمنان حتی تصور حمله به جمهوری اسلامی را در ذهنشان نمی پرورانند از برکت ایمان و خود کفایی در ساخت وسائل نظامی  مورد نیاز از جمله موشکهای با برد بالا و نقطه زن سپاه پاسداران است.

وی ادامه داد: اقتدار، عظمت، خود باوری و عزت نفس را مدیون رزم آوری و زحمات بی وقفه نیروهای نظامی و انتظامی همچون سپاه و ارتش هستیم.

 ابراهیمی اظهار کرد : مکر و حیله امثال ترامپ به خودشان بر می گردد بعد از این اقدام دیوانه وار رئیس جمهور آمریکا سربازان آمریکایی‌ در ۲۸ کشور دیگر امنیت جانی ندارند و پیمانکارهای آمریکایی و کمپانیهای بزرگشان در منطقه همه تروریسم هستند به خواست خداوند انقلاب اسلامی در حال حرکت است و ذلت و خواری برای دشمنان این مردم ولایت مدار است.

امام جمعه در پایان با تشکر از خدمات موکب عمود ۲۰۲ و کمکهای بی وفقه مردم شهرستان به سیل زدگان بیان داشت: مردم شهرستان زرند، مجتمع فولاد زرند ایرانیان، جمعیت هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه پاسداران با کمک به موکب روزانه ۸ هزار غذا گرم نهار وشام به مردم سیل زده پل دختر می پردازند لذا استدعا داریم که در حد توان به هم نوع خود کمک کنید تا مردم سیل زده از این وضعیت نجات پیدا کنند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :