تغییر‍ مدیرعامل بنیاد مهدویت زرند

طی آیینی با حضور مسئولین شهرستانی و اعضای بنیاد مهدویت شهرستان زرند حجت الاسلام ابراهیم قاسمی به عنوان مدیرعامل جدید این بنیاد منصوب شد و از زحمات حجت الاسلام عبدالرحمن موحدنیا تکریم شد.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز ، حجت الاسلام ابراهیم قاسمی مدیرعامل جدید بنیاد مهدویت شهرستان زرند در حاشیه این مراسم در ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فراوان حجت اسلام موحدنیا در بنیاد مهدویت این شهرستان بیان کرد: هدف بنیاد مهدویت سوق دادن و آشنا کردن اذهان و قلبهای مردم بخصوص نسل جوان به فرهنگ مهدوی در تراز جمهوری اسلامی بدون حواشی حزب گرایی و سیاسی کاری است.

وی با اشاره به راهکاره تعجیل امر فرج، افزود: بهترین روش برا تعجیل در امر فرج تقوا و انجام کار جمعی است.

حجت الاسلام قاسمی تصریح کرد: از همه منتظران امام زمان (عج) بخصوص نسل جوان در هر عرصه علمی و شغلی که توان کمک در نهادینه کردن فرهنگ مهدوی و جهت رفع موانع فرج دارند دعوت می کنیم تا در بنیاد مهدویت شهرستان حضور پیدا کنند تا بتوانیم به صورت جمعی در زمینه سازی حضور امام زمان (عج) سرباز و منتظر واقعی صاحب الامر باشیم.

وی به برگزاری دعای ندبه در روز ۳۰ فرودین ماه در مهدیه امامزاده خواجه ابورضا (ع) زرند اشاره کرد و گفت: در همین راستا جشن بزرگ نیمه شعبان هم در مسجد قائم (عج) برگزار می شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :