صدور پیام مشترک اعضای شورای تامین شهرستان زرند 

اعضای شورای تامین شهرستان زرند در پیام مشترکی فرا رسیدن دوازدهم فروردین سالروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

دراین پیام آمده است:

یوم الله دوازدهم فروردین ماه، اولین روز حاکمیت رسمی نظام مقدس جمهوری اسلامی درتاریخ اسلام مبتنی بر احکام و ارزش های دینی شناخته می‌شود ، که وحدت ملی خویش را در استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی  به جهانیان نشان دادند.

بی تردید رسیدن به این موقعیت جاودانه در تاریخ بشریت بدون یکپارچگی ایرانیان با اسلام حقیقی و هدایت های پیامبرگونه حضرت امام خمینی ( ره ) بدست نمی آمد و امروز نیز پس از گذشت چند دهه از خلق آن حماسه ی عظیم، با رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، پرامیدتر از گذشته در مسیر پشت سر گذاشتن گردنه های سرنوشت ساز تاریخ ،به سوی تعالی حرکت می کند.

دشمنان در هر مقطعی توطئه هایی را علیه جمهوری اسلامی انجام دادند ،اما مردم ولایتمدار و وفادار به انقلاب  در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی فداکاری کردند و اجازه ندادند مستکبران عالم به اهداف شوم خود برسند.

امروز نیز آحاد مختلف  ایران اسلامی با بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت قدم هستند و نمونه آن ،حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۷ به مناسبت گرامیداشت چهل سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مشهود بود.

شورای تامین شهرستان زرند ،با گرامیداشت فرا رسیدن این روز بزرگ در سال « رونق تولید » از همه ی آحاد ملت دعوت نمودند در راستای اعتلای بیش از پیش، جمهوری اسلامی ایران که تنها در سایه وحدت و همدلی این مهم محقق می شود با تمام توان بکوشند .

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ ، به دعوت امام راحل همه ‌پرسی حکومت جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۵۸ در ایران اسلامی برگزار شد و ۹۸/۲ واجدین با دادن رای «آری»، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند، در روز ۱۲ فروردین نتیجه این همه پرسی اعلام شد و از آن به بعد این روز به عنوان روز جمهوری اسلامی ایران در تقویم ثبت است.

« شورای تامین شهرستان زرند»

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :