شهربازی زرند با امکانات جدید پذیرای همشهریان است

شهردار شهر زرند با اشاره به راه اندازی ۱۰ دستگاه جدید در شهربازی زرند گفت: این مجموعه از اردیبهشت ماه آماده پذیرایی از همشهریان است.

 به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز ، شهردار شهر زرند با اشاره به راه اندازی ۱۰ دستگاه جدید در شهربازی زرند گفت: این مجموعه از اردیبهشت ماه آماده پذیرایی از همشهریان است.

 محمدرضا مهدلو شهردار شهر زرند با اعلام این خبر اظهارکرد: شهربازی زرند با راه‌اندازی ۱۰ وسیله بازی جدید و به روز نسبت به سال های گذشته، از اردیبهشت پذیرای همشهریان است.

 وی افزود: طبق نظرسنجی‌های انجام شده، متوجه شدیم بیش از ۹۰ درصد مردم خواستار نصب دستگاه‌های جدید در شهربازی هستند که بر این اساس، اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم.

 شهردار شهر زرند به اعلام فراخوانی به منظور جذب همکاری و مشارکت بخش خصوصی در راه‌اندازی وسایل جدید در شهربازی اشاره و تصریح کرد: در این راستا موفق شدیم با مشارکت بخش خصوصی ۱۰ وسیله بازی جدید را راه اندازی کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایام نوروز همشهریان از شهربازی استقبال نمی کنند در همین راستا آغاز فعالیت های شهربازی را در سال جاری از اردیبهشت ماه گذاشتیم.

مهدلو با اشاره به اینکه در فرودین پارسال شهربازی شروع به فعالیت کرد ولی هیچ درآمدی برای شهرداری نداشت، ابراز کرد: در ادامه فعالیت های شهرداری زیباسازی شهربازی نیز امسال در دستور کار این اداره قرار دارد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :