سوء استفاده سودجویان از عدم تدابیر صحیح برای نظارت بر بازار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با انتقاد از شفاف نبودن برخی آمارها و سوء استفاده سودجویان از عدم تدابیر لازم گفت: نظارت‌ها توسط متولیان امر باید به درستی انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، رضا محمدحسنی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان از جذب و تأمین سهمیه میوه شب عید استان خبر داد و اظهار داشت: میوه شب عید استان در ۱۲۰ محل پیش‌بینی شده در استان توزیع می‌شود.

مدیر تعاون روستایی استان کرمان بیان کرد: توزیع میوه شب عید بر عهده تنظیم بازار است که در هر شهرستان با مسئولیت فرماندار صورت می‌گیرد.

مهدی حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از نیاز استان به ۴ هزار و ۸۰۰ تن شکر خبر داد و گفت: در صورت عدم تامین با مشکل مواجه خواهیم شد.

ارسلان میری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با انتقاد از شفاف نبودن برخی آمارها و سوء استفاده سودجویان از عدم تدابیر لازم عنوان کرد: نظارت‌ها توسط متولیان امر باید به درستی انجام شود.

مجید نژادبیگلری مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمان اظهار کرد: طی هفته گذشته تاکنون ۹۴۹ تن حواله شکر صادر و ۶۱۷ تن وارد استان و در انبارها تخلیه شده است و مابقی نیز بارگیری و وارد می‌شود.

وی توزیع شکر با قیمت بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تومان را تخلف دانست و افزود: نیاز شکر استان بیش از ۴ هزار تن برآورد شده و روز گذشته ۳ هزار تن تخصیص داده شده است.

علی دهقان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان نیز خواستار برخورد با متخلفان در موضوع مرغ در استان شد و گفت: مرغ در استان موجود است و مشکلی نداریم.

وی با تأکید بر جلوگیری از خروج مرغ از استان بدون مجوز دامپزشکی بیان کرد: قیمت مرغ در استان تعیین شده و تغییر داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :