مروری بر اقدامات شهرداری زرند در هفته جاری

به گزارش خبرگزاری زرند نیوز ، اقدامات شهرداری در طول هفته نخست اسفند ماه ۱۳۹۷ به طور مختصر به شرح زیر است:

افزدون سه خودروی نیمه سنگین به مجموعه شهرداری

در راستای توسعه پایدار شهری و نیز نوسازی و تجهیز ناوگان موتوری شهرداری به زودی سه خودروی نیمه سنگین به مجموعه شهرداری اضافه خواهد شد که هدف از خرید این خودروها ارتقای سرعت و کیفیت خدمات و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین آلات شهرداری می باشد .

شهرداری در راستای تأمین پاکی و زیبایی بیش از پیش شهر به استفاده از امکانات مدرن روز در راستای دقت و سرعت بیشتر جاروب های خیابانی برای شستشوی معابر و جمع‌آوری زباله از خیابان‌ها و نقاط مختلف سطح شهر استفاده قرار خواهد گرفت.

بهبود بهداشت شهری از طریق به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته از برنامه های شهرداری است.

هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۶ میلیارد ریال می باشد.

زیباسازی فضاهای شهری در بهار پیشرو

کاشت گل های فصلی در معابر ، بلوارها ،پارکها و میادین توسط سفیران سرسبزی با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا ،فضایی شاد و روح بخش در سطح شهر در حال اجرا می باشد .

طرح گل کاری تمامی میادین شهر ظرف ۲۰روز آینده به اتمام خواهد رسید.

آمادگی شهر زرند برای استقبال از مسافرین نوروزی

در آستانه نوروز ۹۸ تمامی معابر سطح شهر زرند خط کشی می شود، بوستان ها گل کاری می شوند و فضای سبز افزایش پیدا می کند.

 امسال ۵ بوستان در دستور کار قرار داشت که ۴ تا از این بوستان ها افتتاح و یک بوستان دیگر با عنوان بوستان کهن در روز درختکاری افتتاح می شود.

شهربازی زرند با یک شرکت برای نصب ۱۰ وسیله جدید در شهربازی قرار داد بسته است که در فروردین سال آینده شهربازی نیز فعالیت خود را آغاز می کند.

آنلاین شدن استقبال از مسافرین نوروزی در زرند

آنلاین شدن به اینگونه است یک مانیتور در ورودی شهر نصب می شود و مسافرین با لمس مقصد خود مسیر خود را پیدا می کنند و دیگر از پخش تراکت های مسیر جلوگیری می شود.

 برپایی مسابقه سفره هفت سین در نقاط مختلف سطح شهر زرند نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد که جایزه نفر اول این مسابقه ۵ میلیون تومان، نفر دوم دو میلیون تومان و نفر سوم ۱ میلیون تومان می باشد.

افتتاح و بهره برداری از میدان معلم تا قبل از عید نوروز۹۸

میدان معلم شهر زرند قبل از نوروز ۹۸ به بهره برداری و افتتاح می رسد.

ساماندهی دست فروشان سطح شهر زرند

 همکاری واحدهای صنفی روبروی بازار با دست فروش ها یکی از مشکلات ما است و چهره شهر را نازیبا می کند که به همین منظور دست فروشان ساماندهی می شوند. 

تجلیل از بانوان کارمند در شهرداری

همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن شهردار از بانوان کارمند شهرداری تجلیل و با اهدای لوح سپاس و هدایا از این قشر تقدیر کرد.

همایش یک روزه مثبت اندیشی ویژه بانوان شهر زرند

همایش یک روزه مثبت اندیشی ویژه بانوان با همکاری کمیته بانوان شهرداری و کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر زرند در طی هفته آینده با حضور دکتر آرش زارع به صورت رایگان یکشنبه ۱۲ اسفند ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در محل سینما آزادی برگزار خواهد شد.

ارسال بودجه ۹۸ شهرداری زرند به شورای شهر در طی هفته جاری

حداکثر تا هفته‌ی آینده بودجه ۹۸ شهرداری برای تصویب نهایی به صحن علنی شورای اسلامی شهر ارسال می‌شود.

در بودجه سال ۹۸پروژه های عمرانی با حساسیت و توجه خاصی با محوریت تمرکز زدایی از مرکز شهر و محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار تعیین گردیده است

تاکنون بیش از ۲۶میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ شهرداری محقق شده است و تا پایان سال بودجه شهرداری به طور کامل محقق خواهد شد.

برای سال ۹۸ بودجه شهرداری با بیش از ۲۵درصد افزایش بسته شده است .

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :