مروری بر اقدامات شهرداری زرند در هفته جاری

به گزارش خبرگزاری زرند نیوز ، اقدامات شهرداری در طول هفته جاری به طور مختصر به شرح زیر است.

اجرای کمربند سبز در بلوار یادگاران امام خمینی

 عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند گفت: فاز اول اجرای این طرح با کاشت بیش از۱۰ هزار انواع نهال های پهن برگ و سوزنی برگ به انجام رسیده است . با اجرای این طرح بیش از ۷هکتار فضای سبز به مجموعه شهر زرند افزوده خواهد شد .

قهرمانی تیم ب بانوان شهرداری زرند در مسابقات لیگ یک والیبال بانوان زرند

این دوره از مسابقات با حضور تیم های شهرداری زرند (ب)، شهدای سیریز، شهدای جلال آباد، سیمای خبر و مبل ایرانیان به مدت سه روز برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم ب والیبال بانوان شهرداری زرند با ترکیبی از بازیکنان جوان و همچنین تعدادی از نوآموزان مدرسه والیبال که از تابستان سال جاری فعالیت خود را آغاز نموده اند در این رقابتها شرکت کردند.

اجرای فاز دوم آسفالت معابر شهر زرند

 محمدرضا مهدلو با بیان اینکه فاز دوم آسفالت معابر شهر زرند قبل از عید آغاز و اجرایی می شود، اظهارکرد: در فاز دوم ۱۰۰ هزار متر مربع از معابر شهر زرند آسفالت می شوند.

شهردار زرند افزود: هزینه فاز اول و دوم آسفالت شهر زرند ۶ میلیارد تومان می باشد که چندی پیش فاز اول آسفالت معابر شهر زرند اجرا و با حضور استاندار کرمان افتتاح شد.

 

برگزاری نشست فرهنگی واجتماعی خانواده با موضوع سبک زندگی ایرانی – اسلامی در محل سینما آزادی شهرداری

مهدلو شهردار زرند مهمترین علت ناهنجاریهای اجتماعی را سبک غلط زندگی دانست و گفت: پایین آمدن آمار ازدواج، بالارفتن آمار طلاق و افزایش زندگی های مجردی، از مهم ترین تبعات و آسیب های رواج سبک زندگی غیر اسلامی در کشور ما است.

محمدرضا مهدلو شهردار زرند تصریح کرد: برای بالا بردن الگوهای دینی در زندگی های اجتماعی و خانوادگی شهروندان زرندی این نشستها به صورت دائمی برگزار خواهد شد و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمت را رد زمینه فرهنگی و اجتماعی به شهروندان ارائه نمائیم .

دکتر مرتضی هوش هویدا به ارائه شیوه های صحیح رفتار اسلامی و ایرانی پرداخت .

 آسفالت خیابان شهید خلیلی ظرف چند روز آینده

 محمدرضا مهدلو شهردار زرند از آسفالت خیابان شهید خلیلی ظرف چند روز آینده خبر داد .

مهدلو شهردار زرند گفت:ساماندهی خیابان‌ شهید خلیلی سال‌ها مورد درخواست شهروندان بود که هم اکنون عملیات جمع اوری جداول  در این خیابان‌ها در حال انجام بوده وسپس روکش این معبر اجرائی خواهد شد .

وی هزینه عملیات جدول گذاری و آسفالت خیابان شهید خلیلی را بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: امید می رود با تحقق خواسته های اصلی و مهم شهروندان که همان آسفالت معابر و خیابان هاست، بتوانیم رضایت آنها را در حوزه عمران و آبادانی جلب نمائیم.

 

دیدار شهردار و پرسنل شهرداری با خانواده شهدا و تکریم از این خانواده های معظم

مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن دیدار با خانواده های جانباز شهیدان ملکی و شهید حسن زاده ،رسیدگی و تکریم خانواده معظم شهدا و جانبازان را مهم برشمرد و آنها را به عنوان ولی نعمتان جامعه معرفی کرد.

همچنین در پایان این دیدار با اهدای هدایائی از خانواده شهداء شهرداری تجلیل شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :