جان دوباره باشگاه فرهنگی – ورزشی شهرداری زرند

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زرند که با حمایتهای مهدلو شهردار این شهر کار خود را آغاز کرده است برای شرکت در مسابقات رده سنی مدرسه فوتبال شهرداری زرند به قشم سفر می کنند.

 براساس دعوت باشگاه استقلال درگهان ، رده های سنی ۱۲،۱۴و ۱۰ساله های مدرسه فوتبال شهرداری زرند جهت شرکت در فستیوال فوتبال به قشم سفر خواهند کرد.

حمید سیستانی سرپرست این باشگاه با اعلام این خبر گفت: در این سفر که به مدت چهار روز از تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ لغایت ۹۷/۱۲/۴ به طول خواهد انجامید رده های سنی مدرسه فوتبال شهرداری با دیگر تیمهای شرکت کننده از استان هرمزگان، فارس و کرمان دیدار خواهند کرد.

سیستانی اظهار داشت: مدرسه فوتبال شهرداری که از تابستان سال جاری با حمایت مهندس مهدلو شهردار محترم و همچنین والدین گرامی زیر نظر مربیان کار آزموده شهرستان آموزش های لازم را فرا می گیرند پیش از این در فستیوال شهرستان ،فستیوال دوستی پاک به میزبانی باشگاه کهکشانی های سیرجان و فستیوال روز شاد به میزبانی باشگاه شهرداری کرمان شرکت کرده و با تیم های امیران کرمان، نگار سیرجان، ولی عصر شیراز، صنعت مس کرمان، شهرداری کرمان، کهکشانی های سیرجان و البرز سیرجان دیدار کرده است.
وی درپایان افزود: امیدواریم در سال آینده شاهد رونق بیشتر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زرند در همه زمینه ها باشیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :