محل‌های توزیع مواد مخدر در شهرستان زرند ناامن و پلمپ می شود
یعقوب احمدی جانشین دادستان عمومی و انقلاب زرند از آغاز اجرای طرح شماره ۲ جمع اوری فروشندگان مواد مخدر و پلمپ منازل آنها در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و همچنین مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر به دستور دادستان زرند خبر داد و گفت: در این راستا ۱۲خانه مسکونی در زرند و ریحان شهر پلمپ شد و تعدادی فروشنده مواد مخدر هم دستگیر شدند.

وی با تاکید بر نا امن تر شدن فضای شهرستان زرند برای فروشندگان مواد مخدر، افزود: این اشخاص حتی برای ساعتی استراحت آرامش نخواهند داشت و اجازه نخواهیم داد در این شهرستان توزیع مواد مخدر صورت بگیرد.
آقای احمدی به آن دسته از مالکین منازلی که ملک خود را به فروشندگان مواد مخدر اجاره می دهند هشدار داد : طبق قانون در صورتی که منزل خود را به فروشنده مواد مخدر اجاره دهند و در ملک مذکور فروش مواد مخدر انجام گیرد ،بدون هیچ گونه عذری اینگونه منازل به نفع دولت ضبط خواهدشد. لذا مالکین منازل از اجاره منزل خود به اینگونه افراد جدا خودداری نمایند.
این مقام قضایی. با بیان اینکه بر اساس ماده ۱۳ قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر؛ منازل توزیع‌ کننده مواد مخدر به نفع دولت ضبط می‌شود اظهار داشت: مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر از مهمترین اولویت های دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان است به همین منظور مردم موارد مشکوک به تهیه و توزیع مواد مخدر را با شخص دادستان یا شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان در میان بگذارند و در صورتی که گزارش هایی از مردم در زمینه خرید و فروش مواد مخدر واصل شود ، شدیدترین برخوردهای قضایی با این گونه افراد انجام می شود.


جانشین دادستان زرند همچنین از زحمات شبانه روزی مامورین پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان زرند که علیرغم محدودیت ها و کمبودها انجام وظیفه می نمایند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :