برگزاری مسابقات فوتسال ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یادبود شهید مدافع حرم علی عظیمی شهرستان زرند 

مراسم اختتامیه فینال مسابقات فوتسال ایام الله دهه فجر انقلاب یادبود شهید مدافع حرم علی عظیمی با حضور سرهنگ کردی فرمانده سپاه و جمعی از بسیجیان و اعضای پایگاه های مقاومت در محل سالن ورزشی۹ دی سپاه ناحیه شهرستان زرند برگزار گردید.

 به گزارش خبرنگار #زرند_نیوز به همت حوزه مقاومت بسیج باقرالعلوم (ع)و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گرامید‌اشت یاد‌ و خاطره شهید مدافع حرم علی عظیمی مسابقات فوتسال با حضور ۸ تیم از پایگاه های مقاومت روستاهای تابعه شهرستان زرند در طول ایام الله دهه فجر برگزارگردید.

مراسم اختتامیه فینال این سری ازمسابقات فوتسال با حضور سرهنگ کردی فرمانده سپاه ناحیه زرند، جمعی از بسیجیان و اعضای پایگاه های مقاومت درمحل سالن ورزشی۹ دی سپاه ناحیه زرند برگزار گردید ،در این مراسم سرهنگ پاسدار اکبر کردی فرمانده سپاه زرند طی سخنانی هدف از برگزاری این مسابقات را تجدید میثاق با آرمان های مقدس شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای مظلوم مدافع حرم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و ایجاد روحیه نشاط و پویایی در جوانان بسیجی عنوان کرد.

وی با اشاره به این موضوع که اسلام در کنار توجه به روح آدمی به آمادگی جسمانی نیز توجه کرده است وامروزه ورزشکاران در جامعه به‌عنوان الگو و اسوه برای افراد جامعه مطرح هستند. گفت: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات ایجاد یک فضای فرهنگی و ورزشی بین اعضای پایگاه های مقاومت و ترویج صمیمیت و دوستی است، برد و باخت زیاد مطرح نیست، نزدیکی افراد با یکدیگر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بسیجیان مهمترین هدف است.
 

فرمانده سپاه ناحیه زرند در خاتمه ضمن تقدیر وتشکر از حضور ورزشکاران بسیجی در این دوره از مسابقات ورزشی، سطح رقابت ها را بسیار مناسب توصیف نمود و با تاکید بر حضور پر شور آنان در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن گفت: بدون شک تعدادی از همین جوانان عزیز این مرزوبوم ستاره های فوتسال آینده خواهند بود و از حوزه مقاومت باقرالعلوم (ع) و پایگاه های مقاومت بدلیل برگزاری اینگونه مسابقات تشکر و قدردانی نمودند.

شایان ذکراست در پایان این رقابت‌ها تیم‌های پایگاه مقاومت باب تنگل اول، و پایگاه مقاومت واسط مقام دوم را به خود اختصاص دادند که با اهداء لوح قهرمانی و جوایز نقدی از این عزیزان تجلیل لازم بعمل آمد.

انتهای پیام /

خبرنگار : اکبر ابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :