دغدغه تمام مسئولین باید رونق اقتصادی و گره گشایی از مشکلات اقتصادی جامعه باشد

خطیب جمعه زرند با اشاره به تقوای الهی که رکن اساسی بندگی خداوند است اظهار داشت: مومن علاوه بر اینکه در عبادات، کارها و اذکار باید خداوند را ناظر برتمام امور از جمله در اقتصاد و معیشت زندگی خانواده بداند .
وی ادامه داد: امروزه گرانفروشی و فروختن اجناس نامرغوب به انگیزه پول دار شدن خلاف تقوای اقتصادی بوده و منجر به عاقبت به شر شدن می شود.
ریاست دادگستری شهرستان زرند با توجه به نزدیک شدن به چله انقلاب تصریح کرد: منافقان داخلی و دشمنان خارجی با برنامه ریزی و فشار آوردن به معیشت مردم نمی خواهند جمهوری اسلامی جشن چهل سالگی خودش را بر پا کند. باید مسئولانی که توان گره گشایی از معیشت مردم را دارند با تمام تلاش در خدمت مردم باشند.
وی گفت : مسئولانی که فقط فکر پست مقام هستند و دغدغه خدمت و گره گشایی از معیشت مردم را ندارند به مردم و نظام خیانت می کنند. بلکه آنها باید با به دنبال حمایت از تولید ملی و رونق اقتصادی باشند تا بار دیگر استکبار جهانی با حضور مردم و جشن چله انقلاب سیلی محکمی از مردم ولایت مدار نظام انقلاب اسلامی بخورد و شاهد سر بلندی انقلاب اسلامی باشیم.
امام جمعه موقت با بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب تصریح کرد: منافقین باشبهه افکنی و نا امید کردن مردم دنبال کم رنگ کردن خدمات جمهوری اسلامی هستند همه کسانی که در عرصه تبلیغ ، سخنرانی و فضای مجازی فعالیت دارند باید دستاوردهای چهل ساله انقلاب مثل پیشرفت علمی، هسته ای ،موشکی و … را به همه ی مردم بخصوص نسل جوان معرفی کنند تا امید در جامعه رونق پیدا کند.
حجت اسلام محمدی با توجه به جذب جوانان زرندی در شرکت فولاد تاکید کرد: در جلسه ای با حضور امام جمعه ، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس و فرماندار با مدیر عامل شرکت فولاد تصویب شد تا تمام کارگران دیپلم و فوق دیپلم متخصص از جوانان زرندی به کار گرفته شوند تا شاهد رونق شهرستان و زندگی خانوادها باشیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :