مراسم تجلیل از پرستاران زرندی

به گزارش خبرنگار زرند نیوز  ۲۴دی ماه ۱۳۹۷، طی مراسمی با حضور دکتر حسین امیری نماینده مجلس، حبیب الله خنجری فرماندار، علی صادق زاده معاون فرماندار، جمعی از مسئولین، مدیران اجرایی و جمعی پرشور از پرستاران، پزشکان و پرسنل خدوم بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان در محل تالار خان سالار زرند، از مقام پرستار و پرستاری تجلیل شد.
دکتر امیری در ابتدا این مراسم ضمن تبریک روز پرستار، از زحمات پرستاران عزیز تشکر نمود و با تاکید بر همکاری و همدلی تمامی پرستاران و کادر درمان خاطر نشان کرد: با مدیریت جهادی می توانیم بر سختی های کار غلبه کنیم که این مهم به دلیل این است که حس خانواده بودن در بیمارستان وجود دارد و… رضایتمندی بیماران مورد تاکید ماست.
وی در پایان ابراز داشت: ساخت بیمارستان در مرحله خرده کاری از قبیل آب، برق، گاز، آسفالت محوطه و… می باشد و تامین تجهیزات پزشکی آن تقریبا مراحل پایانی خود را بسر می برد و محموله های پزشکی زیادی تا الان وارد بیمارستان شده اند که در حال نصب می باشند. امیدواریم با راه اندازی بیمارستان جدید سینا در آینده بسیار نزدیک، شاهد تحول عظیمی در بحث سلامت و درمان شهرستان زرند باشیم.
خنجری فرماندار زرند نیز امروز درحاشیه  مراسم گرامیداشت مقام پرستار در گفت گو با خبرنگار ما اظهارداشت: پرستاران زحمات زیادی متحمل می‌شوند ولی چیزی را که دریافت می‌کنند بخش کوچکی از زحمات آنان را جبران نمی کند.
وی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) افزود: به دلیل صبر و تحمل و شکیبایی حضرت زینب (س) و همین خصلت پرستاران، این روز به نام روز پرستار نامیده شده است.
خنجری  تصریح کرد: عملکرد یک پزشک متخصص در بهبود بیمار نقش اساسی دارد اما نقش پرستار در ادامه درمان تأثیر بسزایی دارد و برخورد پرستار نشانگر کادر پزشکی، بیمارستان و بخش درمانی است و هرگونه برخورد پرستاران ذهنیت بد یا خوب را نسبت به بیمارستان و کادر آن ایجاد می‌کند.

در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و جوایزی از جمعی پرستاران زرندی نمونه در سطح کشوری، استانی و شهرستانی تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :