بازدید فرماندار از شرکت فرآورده های لبنیاتی و آشامیدنی یاس کویر زرند

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، حبیب الله خنجری فرماندار ، علی حسن زاده بخشدار مرکزی و علی زارعی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان، از کارخانه فرآوردهای لبنی و آشامیدنی یاس کویر واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ زرند بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این کارخانه قرار گرفتند.

در این دیدار، فرماندار از خط تولید محصول این کارخانه بازدید و به دغدغه های مسئولین ، کارگران و مدیرعامل کارخانه گوش کرد.

وی ضمن قدردانی از صاحبان و سرمایه گذاران صنایع فعال در سطح شهرستان، سرانجام حمایت از تولید و صنعت را به اشتغال پایدار بخصوص برای جوانان دانست و تصریح کرد: اشتغال جوانان به ارتقای امنیت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می انجامد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش مسئولین مربوطه را بکار خواهیم بست تا خط تولید فرآوردهای لبنی این کارخانه بازگشایی شود، گفت: در این خصوص با استاندار و همچنین رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و مسائل و مشکلات موجود کارخانه را با ایشان مطرح خواهیم کرد و امیدواریم جان دوباره ای به این کارخانه برگردد.

خنجری در این بازدید که همچنین چند تن از نمایندگان بانک های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال زایی حضور داشتند، از مسئولین مربوطه خواست تعامل گسترده تری را با صاحبان صنایع داشته باشند.

شایان ذکر است کارخانه فرآورده های لبنیاتی و آشامیدنی یاس کویر زرند در سال۱۳۸۹ تاسیس گردیده و در سال ۱۳۹۵ پروانه بهره برداری خود را از سازمان جهاد کشاورزی در زمینه تولید انواع لبنیات و آب آشامیدنی دریافت نموده که متاسفانه به دلیل مسائل و مشکلات مالی، خط تولید فرآوردهای لبنی آن متوقف شده است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :