حمایت مسئولین از جوانان جویای کار زرندی

خطبه های نماز جمعه زرند ۲۱ دی ماه ۹۷

امام جمعه زرند با اشاره به ادامه ی نامه ی امام علی (ع )به حارث همدانی در مورد صفات شیعه اظهار داشت:حضرت فرمود ای حارث : در تمام اعمال و رفتار اجتماعی و سیاسی رضایت خدا را در نظر بگیر و عبادت و عمل خود را منت بر خداوند فرض نکن چرا که خداوند بی نیاز از هرگونه عبادت بنده است و بدان تمام هستی و موجودات ملک خداوند است.

وی گفت : بالاترین عمل شناخت و معرفت خداوند است و در عبادات بدون افراط و تفریط باید خود را مدیون و نیازمند نعمتهای الهی بدانیم.

حجت اسلام ابراهیمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان داشت: بعضی ها کعبه آمال آرزوهایشان آمریکا و غرب است و فکر می کنند هرچه آمریکا و غربی ها بگویند وحی منزل است. خود وکشور را خود شیفته و وابسته به آمریکا می دانند.

وی ادامه داد: جنایات و تحریمهای ظالمانه استکبار جهانی به رهبری آمریکا در تاریخ بر علیه جمهوری اسلامی بر همه ی مردم دنیا مشهود است تحریم های نفتی و سلاح هسته ای و حتی ایرانها را وحشی می خواندن اما با وجود تحریمها ما در هسته ای و موشکی و سلاح با تکیه بر قدرت جوانان متعهد و ظرفیت داخلی توانستیم در هسته ای موشکی رشد و پیشرفت کنیم.

چرا حالا بعضی ها با سابقه ی دشمنی آمریکا آرزو می کنند آمریکا بیایید تا مشکلات کشور را حل کند؟؟؟؟

ابراهیمی اظهار کرد: استکبار و غرب رو به افول است همان گونه مقام معظم رهبری (حفظ الله) فرمودند : ترامپ رئیس جمهور امریکا احمق است و کسانی که فکر می کنند آمریکا و غرب بیایند و مشکل ما را حل کند تا کشور ما پیشرفت کند آنها احمق تر هستند آمار بالای جنایاتها و ورشکستگی نشان گر فروپاشی نظام سرمایه داری غرب و استکبار جهانی است.

خطیب جمعه با تبریک تولد عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به همه شیعیان بخصوص پرستاران خدوم اظهار کرد: خدمت به بیمار و پرستاری اجر پاداش زیادی دارد و در حقیقت پرستاران حلقه اول سلامت جامعه هستند و برای سلامت جامعه و مردم با از خود گذشتگی به مردم روح زندگی می بخشند.

رئیس شوار فرهنگ عمومی با نگاهی به ظرفیت صنعتی شهرستان اظهار داشت: شهرستان از لحاظ صنعتی و کارخانه های تولیدی پیشرفت زیادی داشته و باید تمام مسئولان از کالاها و لوازمی که داخل شهر تولید می شود استفاده و از تولیدکننده و کار آفرین حمایت کنیم تا شهر رونق پیدا کند.

چرا کالایی که در شهرستان تولید می شود باید از شهرهای دیگر وارد شود ؟؟؟

وی ادامه داد: کارخانه های صنعتی در شهرستان باید اولویت در جذب را، جوانان زرندی قرار دهند و زمینه برای فعالیت جوانان متخصص را فراهم کنند در کل کشور و شهرستان مدیران و مسئولان به دور از جناح و سیاسی کاری دنبال ایجاد کار برای نسل جوان جویای کار باشند.

وی گفت: بنده به عنوان امام جمعه زرند با تمام تلاش بدون سیاسی کار و با وحدت و همدلی دنبال ایجاد اشتغال و رفع مشکلات هستم و دست کار آفرین و سرمایه گذار در شهرستان را می بوسم و از همه کسانی که سرمایه یا ذهن کار آفرینی دارند دعوت می کنم تا در شهرستان سرمایه گذاری کنند و با تمام توان از تولید داخلی و جوانان متعهد متخصص زرند حمایت می کنم.

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :