پیام تبریک مسئولین به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

« ولادت زینت امیرالمومنین، میوه دل حضرت زهرا (س)، اخت الحسنین بر تمامی شیعیان مولا علی علیه السلام مبارک باد.»

به گزارش زرند نیوز مسئولین شهرستان زرند طی ییام جداگانه ای میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار را تبریک گفتند که متن کامل پیام ها در ادامه آمده است.

 

امام جمعه زرند

حجت اسلام ابراهیمی با صدور پیامی، فرا رسیدن میلاد عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

« بی شک نامگذاری ولادت با سعادت ،حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار، نشان از ارزش والای شغل شریف پرستاری دارد. در این زمینه، پرستاران به عنوان یکی از اصلی ترین حلقه های حوزه درمان، نقش بسزایی در حفظ، تامین و ارتقای سلامت جامعه دارند.

فرا رسیدن ولادت با سعادت اسوه صبر و مقاومت، حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران زحمتکش به ویژه پرستاران پرتلاش شهرستان زرند، تبریک عرض نموده و امیدواریم در راستای هدف غایی درمان که همانا ارتقای ایمنی و سلامت بیمار است، با حفظ ارزش آفرینی برای تمامی ذی نفعان، موفق و موید باشند.»

علی ابراهیمی امام جمعه زرند- ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷

نماینده مجلس زرند

« میلاد فرخنده‌ی بزرگ پرستار صحنه‌ی کربلا حضرت زینب(سلام الله علیها) و روز پرستار را با سپاس و ستایش از خدمات بی دریغ پرستاران شریف و زحمتکش،استادان و دانشجویان معزز رشته پرستاری زرند و کوهبنان تبریک عرض می نمایم.
توفیق و ارتقای روز افزون مقام و منزلت همه پرستاران عزیز را از درگاه خدواند بزرگ مسئلت مینمایم.»

روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده زرند و کوهبنان – ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷

شهرداری زرند

محمدرضا مهدلو، شهردار زرند با صدور پیامی، فرا رسیدن میلاد عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

سالروز شیر زن دشت کربلا و روز پرستار را به همه پرستارانی که عاطفه را بر چهره زخم خمورده بیماران جاری می سازند و با نور ایمان گرمای زندگی در کالبد جامعه جاری می کنند تبریک عرض نموده و از درگاه با عظمت پروردگار هستی بخش برای قشر تلاشگر و بی ادعا آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم .

محمدرضا مهدلو شهردار زرند – ۲۲ دی ماه۱۳۹۷

 

در حال تکمیل …

این خبر را به اشتراک بگذارید :