کرمان جزء استان‌های پیشرو در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل پیشگیری‌های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: کرمان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری زرند نیوز، علی‌محمد زنگانه امروز در حاشیه برگزاری اولین گردهمایی منطقه‌ای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان کرمان با حضور استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، فارس، هرمزگان و یزد اظهار داشت: در راستای کنترل و کاهش آسیب‌هایی همچون طلاق، مفاسد اخلاقی، اعتیاد، حاشیه‌نشینی و … برنامه‌های متنوعی در دستور کار قراردارد.

وی بیان کرد: لازمه اجرای برنامه‌های یاد شده در برش استانی این است که همه همکاران برای برنامه‌های مرتبط با حوزه کاری خود توجیه باشند، به همین منظور به فکر برگزاری گردهمایی‌های منطقه‌ای در چهار منطقه کشور افتادیم.

مدیرکل پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه افزود: هر هفته نشست‌های مشابه گردهمایی کرمان، برای سایر استان‌ها برگزار می‌شود و میزبانی گردهمایی استان‌های شمال شرق در سمنان، استان‌های شمال غرب در زنجان و استان‌های جنوب غرب در چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است.

زنگانه بیان کرد: در این کارگاه گام‌های برنامه‌ها، روش هزینه، چگونگی ارسال اسناد، عقد قراردادها، انجام عملیات، ارائه مستندات و… مرور خواهد شد و مدل‌های نوین آموزشی نیز در ابتدای کارگاه به همکاران ارائه می‌شود تا برای پیش آزمون و پس آزمون‌ها و ارزیابی خود مورد استفاده قرار دهند.

وی اظهار کرد: کرمان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است و این امر مرهون حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان، همکاری و همدلی کارشناسان معاونت اجتماعی و پیگیری مستمر و مداوم برنامه‌ها است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :