به گزارش زرند نیوز در آستانه ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مسئولین و نهاد های شهرستان زرند طی پیامی جداگانه

این روز را گرامی داشتند که متن کامل پیام ها در ادامه آمده است


امام جمعه زرند

حجت اسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ لَقَدْ أَرْسَلْنا مُوسى بِآیاتِنا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَکَ مِنَ الظُّلُماتِ إِلَى النُّورِ وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ إِنَّ فی ذلِکَ لَآیاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ»
سپاس بی پایان خداوند یکتا را که در سایه سار حکومت اسلامی، «ولایت فقیه» این یادگار تاریخی و گرانقدر روح خدا را زمینه ساز انسجام، اتحاد، استقامت، پیشرفت و سرافرازی ملت شریف ایران قرار دارد.
حماسه نهم دی ماه ۸۸ و حضور پُرشور و حماسی مردم انقلابی، قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم آن روز، اوج بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار کشور در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) محسوب می شود.
فتنه ۸۸ نمونه بارز دشمنی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی به سردمداری رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکای جنایتکار بود که ماه ها قبل توسط سرویس های اطلاعاتی بیگانه به صورت دقیق طراحی و برنامه ریزی شده، در این ساماندهی ساده لوحی برخی عناصر فریب خورده داخلی نیز لحاظ شده بود؛ غافل از این که مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی در دفاع از آرمان های والای انقلاب دچار تردید نشدند و با حضور پرشور و آگاهانه، دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند و با تاسی از فرهنگ عاشورا طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچیدند.
اکنون با گذشت ۹ سال از فتنه آمریکایی- صهیونیستی، نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی در پرتو رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب ، وحدت و بصیرت انقلابی مردم دارای ثبات و آرامش بی نظیر در داخل و عزت و اقتدار در منطقه و جهان اسلام است.
اینجانب ضمن قدردانی از حضور با بصیرت مردم در راهپیمایی عظیم نهم دی ماه سالهای گذشته و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی،دعوت می نمایم که همچون سالهای گذشته در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه امسال نیز حضور یابندتا با حضور باشکوه خود اعلام داریم که همواره در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، اعتلا و پیشرفت کشور تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) تا پای جان ایستاده و از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

علی ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرند- هشتم دی ماه ۱۳۹۷

شهردار زرند

مهندس مهدلو شهردار زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بی تردید تاکید ملت ولایتمدار ایران اسلامی بر تعمیق پیوند ناگسستنی و محکم میان ملت و ولایت در خلق حماسه ۹ دی از جمله درخشان ترین روزهای حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمارمی رود .
حماسه ۹ دی از زوایای گوناگون قابل بررسی واهمیت است،اعلام حضور با صلابت و پرشورمردم درصحنه، حمایت قاطع و همه جانبه ازولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی و حکومت دینی،اعلام انزجار از دشمنان خارجی ، تنها بخشی از برکات این روز بزرگ است
اینجانب به نمایندگی از کارکنان و کارمندان شهرداری زرندو باگرامیداشت حماسه به یادماندنی ۹ دی ماه بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام میدارم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

محمدرضا مهدلو شهردار شهرستان زرند- هشتم دی ماه ۱۳۹۷

موسسه میثاق با شهیدان زرند

موسسه میثاق با شهیدان شهرستان زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

اتفاقی که در روز عاشورا افتاد چیزی نبود که برای عموم ملت ما قابل تحمل باشد. آتش زدن چادر عزای امام حسین(ع)، آتش زدن پرچم عزا، حمله به برخی هیات ها و مراکز عزاداری، کف و سوت و هلهله و شادی در روز اوج عزایی که ملت ما این روز را بزرگ داشته هرگز برای ملت قابل تحمل نبود و ملت پرفراز و افتخار ایران در روز نهم دی حماسه ای دیگردر تاریخ انقلاب اسلامی حک نمودند و پرچم حسینی را برافراشتند.
نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نبود بلکه روز تجلی بصیرت بود ، روز ایمان وشجاعت بود، روز تبعیت محض از ولایت فقیه و امامت امت یعنی حضرت آیت ا… خامنه ای (مدظله العالی)، و از جهتی خاص روز برائت محض از اصحاب مزدور فتنه ومعاند و ضد انقلاب بود ، روزی که به فرموده رهبر انقلاب اسلامی این روز « حجت را برهمه تمام کرد.»
۹ دی تصویری شفاف از خواسته‌های مردم ایران بود؛ خواسته‌هایی که تماماً در دو رکن دفاع از رهبر و حمایت از حکومت جلوه‌ گر شدند و انقلاب را در صراط مستقیمش تثبیت کردند.
والاترین پیام حماسه ۹ دی این حقیقت است که ملت غیور ایران اسلامی، برای همیشه حول محور ولایت با وحدتی دشمن شکن و بصیرتی روز افزون همه فتنه‌ها و نقشه‌های شیطانی دشمنان خارجی و غافلان و منافقان داخلی را در هم خواهد شکست و روز به روز بر عزت و عظمت خویش خواهد افزود، در حالیکه آنچه برای فتنه گران حاصل شده است، خواری و ذلت روز افزون است.
موسسه میثاق با شهیدان شهرستان زرند ضمن گرامیداشت این حماسه تاریخی و بزرگ ، همیشه حضور پر شور مردم شریف شهرستان زرند در صحنه های دفاع از دین و شریعت وحمایت از ولی فقیه را ارج می نهد و امید است همواره در این صحنه های مقدس تاریخی پیش قدم باشند ودر مراسم های این روز حماسه آفرین ، شرکت نمایند.

موسسه میثاق با شهیدان زرند – هشتم دی ماه ۱۳۹۷

 گردان ۴۰۶ زرند

سرهنگ پاسدار روح الله اثنی عشری فرمانده گردان ۴۰۶ شهرستان زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.
بسم الله الرحمن الرحیم
در آن حادثه بی‌نظیر،(۹دی) هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و آن حادثه بی‌نظیر پدید آمد.مقام معظم رهبری ، حضرت امام خامنه ای حفظه الله
نهم دی ماه تجلی پایداری و پایمردی ملتی فداکار، خداجو وخدامحور است که خالصانه و خاضعانه پای در میدان مبارزه با فریب خوردگان تهی مغز و خود فروختگان منافق و غفلت زده ای شدند که با پرچم استکبار و به عنوان پیاده نظام مستکبران ، تیشه به ریشه ی انقلاب می زدند.

در این روز تاریخی ملت شریف و انقلابی ایران با بصیرت و همت والای خود نشان دادند که همچنان در حمایت از دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی- آرمانهای امام راحل عظیم الشان، شهیدان والا مقام، احترام به قانون اساسی و پیروی از ولایت مطلقه فقیه مصمم و استوار ایستاده و هرگونه تهدید و تطمیحی را پوچ انگاشته و خالق حماسه ای بی بدیل شدند.
و امسال نیز در نهم دی ماه ما سربازان آماده رزم ولایت و میهن عزیز اسلامی در اوج آمادگی برای دفاع از مرز و بوم این سرزمین مقدس اعلام میداریم ، همگام با مردم انقلابی ایران اسلامی در مراسم یوم الله ۹دی شرکت نموده و ضمن ادای وظیفه الهی و حفظ وحدت اسلامی، حمایت خود را از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نموده و همچنان خواستار قاطعیت قوه قضائیه با عوامل فتنه و مرتبط با فتنه می باشیم. از خداوند منان مسئلت می نماییم که با بصیرت و آگاهی ما را از مسیر حق دور نگرداند و گمراه زمانه نشویم .

روح الله اثنی عشری فرمانده گردان ۴۰۶ زرند – هشتم دی ماه ۱۳۹۷

یاران انقلاب شهرستان زرند

یاران انقلاب شهرستان زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
۹ دی، یک روز بود ولی خیرٌ مِن الفِ شَهر بود. امام خامنه ای مدظله العالی
بازخوانی و واکاوی مستمر علل و چرایی حماسه ۹ دی برای نسل های جوان و آینده ساز ایران زمین و تبدیل آن به یک حقیقت ملموس، همیشه جاری و الهام‌بخش در روند رو به جلوی انقلاب و در عینیت جامعه اسلامی لازم است.
در ادامه این بیانیه آمده: حماسه عاشورایی ۹ دی ماه، آئینه تمام نمای بصیرت، بیداری، هوشیاری و ولایت‌مداری ملت ایران و صحنه شکست جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی تحت مدیریت نظام و شبکه صهیونیسم جهانی، در فتنه بزرگ و پیچیده پس از انتخابات سال ۸۸بود که در مقطعی حساس تهدید دشمن را به فرصتی برای شکوفایی و نمایش قدرت انقلاب و نظام در دوره‌ای جدید تبدیل کرد.
در این بیانیه تصریح شده است: این حماسه سترگ و شگفت‌انگیز پس از ۸ ماه تحرک فتنه‌گران اجیر شده کانون‌های استکباری، توانست انقلاب اسلامی و ملت ایران را به فضل الهی از توطئه‌ای بسیار پیچیده و خطرناک عبور داده و با کور کردن چشم فتنه و منزوی ساختن سران فتنه و خواص بی‌بصیرت، سر فصل نوینی در روند تکاملی انقلاب و پیوند وثیق امام و امت در جامعه اسلامی بگشاید.
این بیانیه با تبیین حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸، تجدید بیعت ملت مؤمن و انقلابی ایران با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی)، نفی سلطه و حمایت بیگانگان از فتنه‌گران، دفاع عاشقانه از انقلاب و اصول و ارزش های دینی و مقدسات مذهبی و مذمت خواص و نخبگان بی‌بصیرت را از جمله ره‌آوردهای آن واقعه فراموش ناشدنی برشمرده است.
یاران انقلاب زرند در این بیانیه تاکید می‌کنند: ملت نستوه و با بصیرت ایران به برکت آموزه‌های راهبردی فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دیماه دیگر اجازه نخواهد داد فتنه‌جویان داخلی و خارجی و منحرفین از فرصت‌های نظام و عرصه‌های مردمسالاری دینی – مانند انتخابات – در کشور، سوءاستفاده و با تحرکات فریبنده و دشمن‌پسند، فتنه‌های جدیدی را مهندسی و عملیاتی کرده و با پشتیبانی و هدایت شبکه‌های صهیونیستی و استکباری اهداف ضد انقلابی و مغایر با منافع، مصالح و امنیت ملی کشور را دنبال کنند.

یاران انقلاب شهرستان زرند – هشتم دی ماه ۱۳۹۷

سازمان تبلیغات اسلامی زرند

حجت الاسلام دکتر آقا مولایی سرپرست سازمان تبلیفات اسلامی شهرستان زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ
می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید. (سوره صف _ آیه ۸)
از ابتدای تاریخ پیروزی شکوه مندانه انقلاب جمهوری اسلامی ایران بر رژیم طاغوت در سال۵۷ همواره شاهد فتنه گری دشمنان خارجی و خائنان داخلی بوده ایم، که با هدف خارج ساختن این نظام از مسیر اصلی انقلاب و ضربه رساندن به رهبری واحد ایران از هیچ کاری اِبایی نداشته و تمام تلاش خود را کرده اند.
در راس این دشمنی ها آمریکا و انگلیس به عنوان پرچمدار و اتاق فکر این دشمنی ها نقش ایفا کرده اند و مردم شریف ایران کاملا به این امر واقف هستند. به همین دلیل هیچ گاه به آمریکا و هم پیمانانش اعتماد نخواهند کرد.
فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ که به بهانه تقلب با همراهی گروهی انسان بی بصیرت رخ داد نمونه‌ای بارز از این دشمنی هاست، که با مدیریت حکیمانه و به موقع مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور مردم میهن پرست و ولایتمدار در حماسه ۹ دی ماه همان سال این فتنه در نطفه خفه شد.
حماسه نهم دی ماه و حضور پرشور و خروش عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زریّن دیگری در افتخارات هر مرد و زن ایرانی به حساب می آید .
حماسه ۹ دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود یعنی «عزت خواهی»؛ عزت خواهی مردمی که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، مردم مسلمان ایران با حضور چشمگیرخود، بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور با بصیرتشان برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید.
سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زرند اعلام میدارد با گذشت زمان هیچ گاه این فتنه را فراموش نخواهیم کرد و حماسه ۹ دی برای همیشه در خاطرمان خواهد ماند، زیرا نشانی از وحدت ملت و پشتیبانی از رهبری و آرمان ها می باشد، و در این سالروز حماسه ۹دی اعلام می کنیم که برای همیشه بر سر آرمانهای انقلاب و رهبری خواهیم ماند و اگر نیاز باشد در هر زمانی و مکانی با فرمان و امر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در صف اول پاسداری از انقلاب جان در طبق اخلاص حضور بهم خواهیم رساند.
والسلام علی من اتبع الهدی

حجت الاسلام والمسلمین دکتر طاهر آقامولایی سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی زرند هشتم دی ماه ۱۳۹۷

بسیج دانشجویی زرند

 بسیج دانشجویی شهرستان زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت رشید ایران اسلامی در چهار دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی با توجهات حضرت بقیه الاعظم (عج) و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند. نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند. ۹ دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان به ارمغان آورد.
بسیج دانشجویی شهرستان زرند نیز به نوبه خود از عموم مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان زرند نیز دعوت به عمل می آورد تا در این عید بیعت با ولایت شرکت نموده و بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) تجدید میثاق داشته باشند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان زرند- هشتم دی ماه ۱۳۹۷

سپاه شهرستان زرند

 فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان زرند به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه طی بیانه ای مشترک این روز را گرامی داشتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود.
امام خامنه ای (مدظله العالی)
ملت رشید ایران اسلامی در چهل دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی با توجهات حضرت بقیه الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(رحمت الله علیه ) و حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند. نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند.
حماسه ۹ دی ماه در چهلمین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب ساخت و بین تکلیف گرایان حسینی (علیه السلام) با منحرفان فریب خورده و دنیاطلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی شاخص شد . آری ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد و در برخورد با فریب خوردگان پست فتنه در هتک حرمت عزای حسینی (علیه السلام) و خیمه سید الشهداء علیه السلام ، به رغم خواسته و تصور دشمنان، همانگونه که نتوانستند در قیام عاشورا به مقصد خود برسند بار دیگر خون بر شمشیر پیروز شد و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس از عاشورای حسینی بر همه خواسته های دشمن مهر باطل زده و ضمن افشای چهره واقعی منافقان ، بر این باور است که مشعل حماسه حسینی (علیه السلام) هرگز خاموش نخواهد شد .
بدون شک اگر درایت و بصیرت رهبر معظّم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) و همراهی و هوشیاری مردم نبود و آنان با ولایت فقیه همراه نمی شدند، آتش فتنه به این زودی ها خاموش نمی شد و پیامد منفی بیشتری را برای کشورمان به دنبال داشت. درایت، تدبر، مدیریت و مهربانی معظّم له در آن مقطع حساس باعث شد جامعه بیشتر از آن اسیر فتنه جویی های دشمنان نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد. نهم دی ماه به عنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمانهای انقلاب و تجدید میثاق با ولی فقیه، بعد از فتنه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده و ماندگار خواهد بود.
این جانب به نمایندگی از همه پاسدران و بسیجان ولایت مدار شهرستان زرند ، ضمن گرامی داشت حماسه ماندگار ۹دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت بار دیگر بیعت خود را با پیر مرادمان تجدید کرده و از همه دعوت می‌نماییم تا بار دیگر با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان وایادی داخلی و خارجی زده و همواره پرچم “بصیرت “، “دشمن شناسی” و “ولایت مداری” را به اهتزاز درآورده و در هر زمان و مکان غفلت از چرایی فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی، یک انحراف و خطای تاریخی و فرصت دهی برای تولید فتنه‌های پرهزینه علیه انقلاب و ملت ایران می شناسیم و به تأسی از سیره مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با یادآوری این رخدادهای عبرت آموز و مصونیت ساز، نباید به دشمن اجازه داد با حیله‌گری، مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی را سلب و سودای براندازی نظام و انقلاب را در ذهن شیطانی خود بپروراند.
وعده دیدار :یکشنبه ۹ دی ماه ساعت ۱۰ صبح جلوی بازار

سرهنگ پاسدار اکبر کردی فرمانده سپاه شهرستان زرند و محمد ایزدی مسئول دفتر نمیاندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان زرند_ هشتم دی ماه ۱۳۹۷

بسیج رسانه زرند

بسیج رسانه شهرستان زرند در آستانه روز ۹ دی روز بصیرت با صدور بیانیه‌ای، بار دیگر ضمن محکوم کردن فتنه سال ۸۸، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی را اعلام کردند.

۹ دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.

۹ دی ماه، تبلور بلوغ سیاسی و اجتماعی و شاخص مرزبندی بین حق و باطل و تجلی اقتدار ملی و غیرت دینی ملت ایران است و نشان داد دسیسه‌ها و دست‌های پنهان و آشکار جبهه متحد ضد‌‎انقلاب و تبلیغات و عملیات روانی نظام سلطه و استکبار هرگز نمی‌تواند بین امام و امت فاصله انداخته و باورهای عمیق آنان را از صحنه دفاع از اسلام و انقلاب دور سازد .

۹ دی ماه سال ۸۸ متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست، همچنان که خلق این حماس هم متعلق به هیچ گروه، جریان و حزب خاصی نبوده و نیست، اما برخی از معاندان و باقی مانده‌های جریان فتنه می‌خواهند فتنه را در حد یک اختلاف و درگیری شخصی، حزبی و جناحی تنزل داده که این خود فتنه‌ای بزرگ و خیانتی بس بزرگ‌تر است.

در ادامه این بیانیه آمده است: آن روزها رسانه‌های غربی تلاش بسیار گسترده‌ای برای ملتهب نشان دادن فضای کشور و دامن زدن به شبهات داشتند، دستگاه دروغ‌پراکنی غرب با پوشش مغرضانه اخبار حوادث پس از انتخابات باشکوه سال ۸۸ سعی داشتند تا تصویری سیاه از ایران اسلامی را به جهان مخابره کنند و شبکه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای نیز تمام تلاش خود را برای تحریک صورت می‌دادند ولی حماسه پرشکوه مردم در روز نهم دی ماه به حدی گسترده و تاثیر گذار بود که سر انجام تحلیل های رسانه های غربی را هم تحت تاثیر قرار داد و نقشه های آنان را بر آب کرد.

بسیجیان فعال در رسانه های شهرستان زرند ضمن گرامیداشت سالروز تجلی شکوه مردم در نهم دی ماه، ضمن محکوم کردن فتنه سال ۸۸ حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله اعلام داشته و اجازه نخواهد داد دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در فتنه‌ای جدید علیه نظام و انقلاب خودنمایی کنند. از همین رو اصحاب رسانه شهرستان زرند دوشادوش مردم فهیم و همیشه در صحنه و بصیر شهرستان زرند در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت همانند سنوات قبل در مراسم این روز حماسی و ماندگار شرکت خواهد کرد و با انعکاس حضور حماسی مردم در رسانه‌ها، عظمت و شکوه میثاق امت با ولایت را به رخ جهانیان خواهد کشاند.

کانون بسیج رسانه شهرستان زرند – نهم دی ماه ۱۳۹۷

دانشگاه آزاد اسلامی زرند

دانشگاه آزاد اسلامی زرند در آستانه فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
۹ دی در تاریخ کشور ایران نقطه عطفی است چراکه در این روز تصمیم بزرگ و سرنوشت سازی توسط ملت ایران گرفته شد و آن تصمیم حمایت قاطع ازمقام رهبری و انقلاب اسلامی بود. در این روز سیل خروشان مردمی برای حمایت از رهبرشان در خیابان ها جاری شد مردم مسلمانی که توانایی شنیدن حرف ها ونیرنگ های دشمنان انقلاب اسلامی را در کوچه و خیابان های پایتخت نداشتند. این روز بزرگ یک پیام روشن و قاطع داشت و آنهم وفاداری ملت ایران به رهبرمعظم انقلاب و انقلاب اسلامی است.
ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند، ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی ، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق کرده و اعلام می‌داریم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمانهای نظام و انقلاب به کار خواهیم بست.

ریاست، معاونین، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی زرند- هشتم دی ماه ۱۳۹۷

در حال تکمیل شدن …

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :