به گزارش زرند نیوز در پی ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام مسئولین شهرستان زرند طی پیام های جداگانه درگذشت ایشان را تسلیت گفتند. در ادامه متن این پیام ها آورده شده است.

 

امام جمعه زرند

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

انالله و انا الیه راجعون
قال رسول الله (ص) :«اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیء »
(وقتی عالمی فقیه، از دنیا برود، در اسلام رخنه و حفره‌ای ایجاد می‌شود که هیچ چیزی نمی‌تواند جای آن را پُر کند.)
در پی در گذشت عالم ربانی آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم زرند پیام تسلیتی را صادر کرد:

در پیام حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی آمده است: ضایعه درگذشت یاور صدیق امام و رهبری استاد گرانقدر آیت‌الله سید محمود هاشمی‌ شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر و تالم فراوان اینجانب شد.
خدمات ارزشمندی از این فقید سعید به نظام مقدس جمهوری اسلامی به یادگار مانده است که هرگز فراموش نمی شود و از باقیات الصالحات ایشان خواهد بود.
اینجانب ارتحال این عالم بزرگوار را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اعضای مجلس خبرگان رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام، طلاب و فضلای حوزه‌های علمیه، شاگردان ایشان و بویژه خاندان مکرم و اعضای وابسته به بیت ایشان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌ نمایم.

علی ابراهیمی
امام جمعه شهرستان زرند – ۴ دی ماه۱۳۹۷

 

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی

دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

بازگشت همه به سوی اوست

درگذشت روحانی روشن‌ضمیر، متعهد و دانشمند حضرت آیت‌الله سید‌محمود هاشمی شاهرودی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را محضر مقام معظم رهبری، بیت معزز آیت الله و یکایک مردم شریف استان کرمان به ویژه شهرستانهای زرند و کوهبنان تسلیت می‌گویم و برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامت از درگاه خداوند سبحان خواهانم.

روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده زرندوکوهبنان – ۴ دی ماه ۱۳۹۷

 

فرماندار زرند

 حبیب الله خنجری فرماندار زرند در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

اِنا لِلِه وَ اِنا اِلَیهِ راجِعُون
خبرارتحال عالم مجاهد و فقیه وارسته حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی موجب تأسف و تألم فراوان گردید.
ایشان عالمی نیک اندیش و از مبارزان صف اول انقلاب و همواره پشتیبان نظام بودند که در طی چهار دهه گذشته در خطیرترین و تأثیرگذارترین مسئولیت‌ها نظیرعضویت در شورای نگهبان، ریاست قوه قضائیه، عضویت در مجلس خبرگان رهبری و سرانجام ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، منشاء تحولات و خدمات ارزنده و شایسته ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی، کشور و مردم بودند.
اینجانب ضمن عرض تسلیتِ درگذشت این عالم  و روحانی اندیشمند و فاضل به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جامعه روحانیت، مجمع تشخیص مصلحت نظام، مردم ایران اسلامی و بیت مکرم ایشان؛ برای آن فقید سعید، غفران الهی و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

حبیب ا… خنجری –  فرماندار شهرستان زرند ۴ دی ماه ۱۳۹۷

 

شهردار زرند

محمد رضا مهدلو شهردار شهرستان زرند در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم ربانی، روحانی جلیل القدر ، یار و یاور دیرین انقلاب و نظام حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی موجب تاسف و تاثر هم میهنان عزیزمان گردید اینجانب در گذشت این فقیه عرصه جهاد و اجتهاد و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حوزه علمیه و همشهریان عزیز زرندی تسلیت می گویم و علو درجات و رحمت واسعه الهی برای آن فقید سعید و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان را از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.

محمدرضا مهدلو – شهردار شهرستان زرند ۴ دی ماه ۱۳۹۷

مدیریت حوزه علمیه جعفریه زرند

حوزه علمیه جعفریه شهرستان زرند در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

ارتحال عالم فقیه حضرت آیت الله سید محمود شاهرودی ،رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ،نائب برحق امام زمان -امام خامنه ای -و شما ملت عزیز و شریف ایران بالاخص مومنین و مومنات شهرستان زرند تسلیت عرض نموده از خداوند متعال درخواست علو درجات برای آن فقید سعید دارم.

حوزه علمیه جعفریه شهرستان زرند ۵ دی ماه ۱۳۹۷

 

فرمانده سپاه کوهبنان

سرهنگ عباس زاهدی فرمانده سپاه کوهبنان در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

«انا لله و انا الیه راجعون»
رحلت عالم و روحانی جلیل القدر آیت الله  «سیدمحمودهاشمی شاهرودی» مایه تأسف و تأثر بسیار است.

ایشان عالمی نیک اندیش و از مبارزان صف اول انقلاب و همواره پشتیبان نظام بودند که در سنگرهای متعدد سیاسی، علمی، فرهنگی و دینی خدمات فراوان و شایسته ای به نظام اسلامی، کشور و مردم عرضه داشتند. ضمن عرض تسلیت درگذشت این عالم و روحانی اندیشمند و فاضل به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جامعه روحانیت، مجمع تشخیص مصلحت نظام، مردم ایران اسلامی و بیت مکرم ایشان؛ برای آن فقید سعید، غفران الهی و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.

عباس زاهدی فرمانده سپاه کوهبنان ۵ دی ماه ۱۳۹۷

در حال تکمیل شدن …

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :