مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرند

به گزارش زرند نیوز مراسم تودیع و معارفه ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی زرند صبح امروز ۲۷ آذر ماه ۹۷ با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات استان کرمان ، مسئولین شهرستان زرند و مدعوین از شهرستان بافت در سازمان تبلیغات برگزار شد.

در طی این مراسم ضمن تشکر از زحمات بی دریغ حجت الاسلام سلطانی ، حجت الاسلام دکتر آقا مولایی به عنوان ریاست سازمان تبلیغات شهرستان زرند معرفی شدند.

حجت الاسلام سلطانی نیز به عنوان کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی زرند به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سلطانی ضمن تشکر و قدردانی از حضور همه مسئولین و حاضرین جلسه بیان کرد : همانطور که مستحضرید اداره سازمان تبلیغات اسلامی به فرموده امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بازوی قوی فعالیت ها و کارهای فرهنگی می باشد که این نهاد متصل به بیت مقام مظم رهبری است.

وی ضمن تشکر و قدر دانی از تمام کسانی که او را در دوران خدمتش یاری کردند تصریح کرد: اقدامات انجام شده در طول این چهار سال با عنایت حضرت حق و برکت وجود امام زمان (عج) بوده است شهرستان زرند دارای شرایط مناسبی است و جای هیچ گونه نگرانی نیست و این تغییرات به درخواست خود بنده بوده است و همچنان در خدمت شهرستان و مدیریت جدید خواهم بود.

وی در پایان سخنانش ضمن تشکر و قدردانی مجدد ازهمه ی کسانی که با او همکاری داشته اند و ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای مدیریت جدید خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی پیرو هیچ گروه و حزب سیاسی نبوده و نیست.  ولی در برابر خط قرمزهای نظام با تمام توان ایستادگی خواهد کرد که جزو اهداف و ابلاغیه های سازمان تبلیغات اسلامی نیزمی باشد.

در حاشیه این مراسم امام جمعه شهرستان زرند ضمن بیان روایتی از پیامبراکرم(ص) بیان کرد: حضرت می فرماید: بهترین امت من و برگزیده امت من کسی است که مردم را به سوی خدا دعوت کند و بندگان را محبوب خدا کند.

وی ضمن تشکر صمیمانه از زحمات و خدمات بی دریغ حجت الاسلام والمسلمین سلطانی تصریح کرد: این تغییرات تشکیلاتی، طبیعی ،کارساز و موجب پیشرفت و کسب تجربه برای انسان می باشد.

وی درپایان سخنانش ضمن خرسندی از حضور حجت الاسلام و المسلمین آقامولایی در زرند از انتخاب شایسته ایشان از مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان تشکر کرد.

حبیب الله خنجری نیز ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین سلطانی خاطر نشان کرد: با وجود آسیب های اجتماعی از جمله : کمرنگ شدن امر به معروف و نهی از منکر و همچنین ضعف در اعتقادات با تمام توان برای حل این آسیب های اجتماعی و پیشبرد اهداف نظام اسلامی در کنار سازمان تبلیغات اسلامی خواهم بود.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز مهم ترین تکلیف این سازمان را در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی جذب حداکثری و دفع حداقلی دانست و خاطر نشان کرد: وظیفه ما در سازمان تبلیغات اسلامی انجام فعالیت های فرهنگی است و باید به امور دینی مردم نیز رسیدگی شود.

وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از تلاشها و خدمات ارزنده حجت الاسلام و المسلمین سلطانی برای حجت الاسلام والمسلمین آقا مولایی ریاست جدید آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین آقا مولایی در پایان این مراسم ضمن تشکر از تمام کسانی که در این  جلسه حضور داشتند گفت : تمام همت و تلاش خود را با عنایت خداوند و در سایه توجهات امام حسین (ع) برای اعتلای برنامه های فرهنگی شهرستان زرند و آنچه مطالبه به حق مردم است به کار خواهم گرفت .

در پایان این مراسم با قرائت حکمی حجت الاسلام و المسلمین آقا مولایی به عنوان ریاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زرند منصوب شد و با اهدای لوح تقدیر به حجت الاسلام والمسلمین سلطانی از زحمات و فعالیت های بی دریغ ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :