سخنرانی دکتر قدوسی در جمع کارکنان و پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه زرند

به گزارش زرندنیوز نشست فرهنگی کارکنان پایور و وظیفه و پیشکسوتان جهاد و شهادت شنبه ۲۴ آذر ماه با حضور دکتر جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت مجلس در نمازخانه این ناحیه برگزار گردید .
در این نشست دکتر جواد کریمی قدوسی ضمن شکرگزاری از خداوند متعادل که توفیق درک این انقلاب و پاسداری از این انقلاب را نصیب و روزی ما کرد گفت: چهل سال از پیروزی این انقلاب گذشته است و جوانان عزیز این انقلاب نسل دوم وسوم انقلاب اگر بخواهند یک تصمیم بگیرند برای زندگی خودشان از نظر سیاسی،اجتماعی و فرهنگی یک سبک و روش را بخواهند تحلیل کنند همین تاریخ چهل سالگی انقلاب اسلامی است نگاه کنید چه کسانی در این انقلاب و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به چه جایگاهی رسیدند و چه روشی را انتخاب کردند چه مواضعی را اتخاذ کردند و چه سبک زندگی را انتخاب کردند نگاه کنید چه کسانی مذمت و تحقیر شدند و چه کسانی دنبال مال و ثروت، حزب و گروه و سوء استفاده هستند و به دنبال سهم خانوادگی و سهم خواهی از این انقلاب شدند مثل احزابی که در اینه جان ملت افتادند . و از طرفی فتنه به پاکردند و در این مسیر شبکه های بزرگی داشتند و در مقابل این نظام و انقلاب و ولایت ایستادند و چه کسانی ماندند پای این انقلاب و نظام و بدون هیچ مزد و منتی پای انقلاب ایستادگی کردند و با عزت ماندگار شدند.
وی افزود :در راس این انقلاب شهداء هستند که همه وجودشان برای خدمت به این مردم و کشور ،ولایت به میدان آمدند و باعث عزت و افتخار برای این کشور شدند و عزیز باقی خواهند ماند، مشاغل مختلفی و جایگاه های مختلفی داشتند که سلسه این افراد پاسداران و بسیجیان و خانواده شهداء بودند و جریان انقلابی هستند و یک لحظه دست از دین برنداشتند و زندگی این افراد یک زندگی معمولی است و به دنبال جمع آوری مال و ثروت نبودند باند و رانت به وجود نیاوردند و هرجا فرصتی برای آنها به وجود آمد به دنبال عده برای نظام و انقلاب ورهبری بودند . از آن فرصت سوء استفاده نکردند دنبال رفیق حزب ،گروه ،جبهه نبودند که مثل برخی خواص که فتنه شدند و مقابل انقلاب اسلامی ایستادگی کنند، این فرهنگ انقلاب اسلامی است.
عضو کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد :اگر کسی در این نظام و انقلاب پست و مسئولیت می گیرد در هر پست و مقام که باشد؛ رئیس جمهور، نماینده مجلس ،استاندار، باید از طبقه ایثارگر و خانواده شهداء باشد و خود را وقف این نظام و مردم کند و در این سمت جای باند بازی ،حزب ،گروه نیست ،شعار ندهد ،عمل هم لازم است ،این فرهنگ است و حتی به خانواده خود اجازه دخالت ندهد ، همانطور که امام خامنه ای مدظله العالی که هدایت و رهبری این جامعه را بر عهده دارد زندگی کاملا ساده ای که دارند و این یک تکلیف الهی است و این تکلیف مطرح است ،این امر الهی است ، این رسالتی است که افراد باید داشته باشند و نباید طلب حقوق کنند و بگویند که حقوق های نجومی حق ماست این افراد باید با خدا معامله کنند با خدا عهد بسته ایم واگر مسیر و سبک زندگی اسلامی ما خدمت کردن است باید مسئولیتی که به گردن من و شما گذاشته شده است خدمت کنیم.
دکتر قدوسی خاطر نشان نمود :رئیس جمهور و نماینده مجلس هم وقتی سوگند یاد می کنند باید خود را وقف مردم کنند و یک تکلیف الهی به گردن آنهاست و این باید در زندگی افراد پیاده شود و نظام اسلامی براساس جایگاهی که فرد دارد برای او مزدی را تعیین می کند با خدا معامله کنیم عبرت ها در جلوی چشم ماست نگاه کنیم حتی اگر در کنار شانه امام هم باشید نمی شود جلو رفت. در صدر اسلام چه کسانی مذمت شدند کنار پیامبر اکرم صل الله علیه وآله وسلم بودند و چه کسانی مذمت شدند؟ کسانی که بیشترین سهم را در انحراف از دین در آن زمان داشتند و زمانی که از دنیا رفتند کنار پیامبر صلوات الله علیه هم دفنشان کردند. در کشورما همینطور شد کسانی بودند که بیشترین سهم را از انقلاب در انحراف از این نهضت الهی داشتند و او هم که فوت کرد بردند ،کنار امام دفن کردند. این ها همه درس وعبرت است مخالف و موافق دارد ولی آنچه که روشن است سند است با سخنرانی و ادعا هم نیست.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با توجه به نزدیکی هفته بصیرت در مورد فتنه سال ۸۸ افزود : فتنه ای که در سال ۸۸ به وجود آمد که حضرت اقا می فرماید: در خارج از کشور یک مرکزیت آن را هدایت می کند واین فتنه ۳۰سال است که وجود دارد منتظر ضربه زدن به نظام است و به دنبال این هستند، که نظام را به زانو در آورند و این رسالت فتنه ۸۸ بود که از ۳۰سال قبل هم بوده است و آشکارا پرچم آمریکا را به اهتزاز در آوردند و هدفی جز ضربه زدن به نظام اسلامی نداشتند و کسانی که در مجلس دم از فتنه می زنند به دنبال فروپاشی این نظام هستند چون فتنه ظرفیتی را فراهم کرده بود که نظام را به زانو در آورد و آن هم کف خیابان ها بود. سران فتنه هم حتی با ناتو هماهنگ شده بودند و کار را شروع کرده بودند و حمله را از مراکز نظامی،نیروی قدس و سپاه وزارت اطلاعات آغاز کنند حتی کمک یک میلیارد دلاری ملک عبدالله پادشاه عربستان و آمریکا توافق کرده بود که نظام اسلامی اگر ساقط گردد ۵۰ میلیارد دلار دیگر هم کمک خواهد کرد. هسته این فتنه در خارج از کشور است حزب مشارکت و دیگران سیاهی این مرکز در داخل ایران هستند و این افراد توسط این مرکز هدایت می شوند و باید آنها را شناخت و شبکه وصل و نقطه اتصال آن را در ایران باید شناخت و ازبین برد که در فتنه ۸۸ مشخص شدند که این افرد چه کسانی بودند که همه آنها سرکوب شدند. این انقلاب الهی است و صاحب دارد و این انقلاب جهانی حضرت مهدی عجل الله تعالی علیه است و همه دنیا را در بر می گیرد.
وی در پایان سخنان خود یادآور شد :رسالت پاسداری ما این است که کسی نباید مقابل این اتقلاب بایستاد این رسالت بسیج است، این رسالت شهداء است، این رسالت علماء و این رسالت این کشور است زمینه سازی برپایی حکومت عدل جهانی اسلام است و نگاه کنیم که در این چهل سال چقدر زمینه سازی شده و به کجا رسیدیم هدف این نهضت و انقلاب، اسلام ناب در تمام دنیا است که بگوئیم، مبارزه با استکبار جهانی و مبارزه با سران قدرت در منطقه و حتی در آمریکا ورود کرده و اثرخودش را گذاشته است، ولی برخی مسئولین و عده ای در داخل کشور به دنبال این هستند که وضعیت اقتصادی کشور را که در چند ماه به علت عدم مدیریت صحیح که به وجود آمده ، راه برون رفت از آن را مذاکره با آمریکا مطرح کردند و می گویند بعد از خروج آمریکا از برجام وضعیت اقتصادی کشور این گونه شد و اگر بخواهیم مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم تنها راهش این است که با آمریکا بر سر میز مذاکره بنشینم . که امام خامنه ای مد ظله العالی در جمع ۱۰۰هزار نفری بسیجیان با تأکید بر اینکه عده ای در تلاش برای القای این تفکر به جوانان هستند که هیچ راه حلی جز پناه بردن به دشمن وجود ندارد، گفت: دشمن می خواهد ملت ایران را به این جمع بندی برساند که در کشور بن بست است و هیچ راهی جز زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا وجود ندارد. و معظم له صریحاً اعلام کردند ، کسانی که در داخل، این فکرِ مطلوب و محبوب دشمن را ترویج می کنند، در حال انجام دادن بزرگترین خیانت در حق کشور و ملت هستند.

انتهای پیام/
خبرنگار: حسین بخشی

این خبر را به اشتراک بگذارید :