• ی۴۰سالگی انقلاب فرصتی برای ظهور دوباره توانمندی ایرانیان 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند گفت: ۴۰سالگی انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای ظهور دوباره توانمندی بخش‌های مختلف جامعه ایران اسلامی و ارائه به جهانیان است.

علیرضا مرادی در جمع کارکنان بخش اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند با قدردانی از تلاش‌های ایثارگران این بخش از دانشگاه و با توجه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای  ظهور دوباره توانمندی بخش‌های مختلف جامعه ایران اسلامی و نشان‌دادن به جهانیان است.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی با همه توطئه‌های مختلفی که علیه این ملت قهرمان داشتند، نتوانستند بر این سرزمین غلبه کنند؛ چراکه مردم با اراده ملی، تکیه بر قدرت لایزال الهی و زعامت فقیهی عادل چون حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری همه بحران‌ها را پشت‌سر گذاشتند تا امروز به همه جهانیان ثابت کنند که ایران و ایرانی ذلت نمی‌پذیرد و همیشه آماده هستند تا با فرمان ولی‌فقیه زمان خود برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی جان خود را نیز فدا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند تصریح کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی بود که بزرگ‌ترین مرکز آموزشی حضوری جهان است و توانسته به‌خوبی خلأهای موجود در کشور را در مقاطع حساس و مختلف پرکرد و دست اجنبی را در حوزه تولید علم نیز قطع کند.

مرادی اظهار کرد: این دانشگاه توانسته با تکیه بر قدرت و اراده ملی از مهدکودک و مدرسه گرفته تا مقطع دکتری بار مهم حوزه آموزشی سرزمین ایران اسلامی را به دوش بکشد.

پایان این نشست کارکنان این دانشگاه دیدگاه‌های خود را در حوزه‌های مختلف مطرح کردند تا در خصوص مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف چاره‌اندیشی صورت گیرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :