پخش بیش از پنج هزار و پانصد تن آسفالت در معابر شهر زرند در طی ده روز

مهندس مهدلو شهردار زرند از پایان عملیات آسفالت ریزی درخیابان های ولی عصر، حافظ ۲و۴، سپاس، پگاه، بلوار بعثت، کشاورز، امیرکبیر، امیرکبیر۳و۱،  شهید فهمیده، آیت الله هاشمی۳ و شهدای مکه ۱۳ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو یکی از نیازهای مهم و ضروری شهروندان، تردد آسان ، ایمن و کاهش بار ترافیکی در سطح شهر دانست و با اعلام اینکه طی ده روز گذشته بیش از پنج هزار و پانصد تن آسفالت در معابر اصلی و مهم زرند پخش شده است گفت: شهرداری از ابتدای سال ۱۳۹۷ با جدیت مسئولین اجرایی و همت ویژه مجموعه حوزه معاونت فنی و عمرانی ، با اقدامی بی سابقه براساس طرح بزرگ نهضت آسفالت توانسته است خدمات شایسته ای را به شهر و شهروندان ارائه کند.

مهندس محمد رضا مهدلو یکی از وظایف شهرداری‌ها در قبال مردم را آسفالت کردن خیابان‌ها، معابر، محله‌ها و کوچه ها دانست و اظهار داشت:  شهرداری زرند با انعقاد قرارداد با شرکت خصوصی پخش بیش از ۲۰۰هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر را در راس برنامه های خود دارد .

وی با اعلام اینکه یک صد هزار متر مربع از معابر شهری طی ده روز گذشته آسفالت شده اند گفت: با جدیت تمام و با مشارکت واحد عمرانی، این شهرداری در حال آسفالت محله های نیازمند هستیم و بر اساس اولویت بندی مناطق سعی داریم کوچه های شهر را زیر پوشش آسفالت ببریم.

شهردار زرند وظیفه ذاتی شهرداری را اصلاح و زیبا سازی خیابان‌ها و محل‌ های مسکونی دانست و گفت: مردم و شهروندان خوب زرندی نیازمند توجه بیش‌ازپیش مسئولان هستند.

وی اعتبارات کم را یکی از دلایل کاهش بعضی از فعالیتهای عمرانی دانست و گفت:طی روزهای آینده معابر بیشتری آسفالت خواهند شد که می توان به کوچه پرستار۱،بلوار پارسیان،بلوار یادگار امام،کوچه های اکبر آبادو… اشاره کرد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :