‍ بسیج ، نقشه راه جوانان انقلابی کشورهای مسلمان را ترسیم کرده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند در صبحگاه اداری کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند که در سالن امام حسن مجتبی (ع) این مدیریت برگزار شد، گفت: بسیج ، نقشه راه جوانان انقلابی کشورهای مسلمان را ترسیم کرده است

به گزارش زرندنیوز ، اکبر کردی گفت: دشمنان اسلام با وحشت از بسیج و آرمان انقلابی گری بسیجیان با طرح انواع توطئه ها و برنامه ها به مقابله با این تشکل انقلابی پرداختند که این خود دلیل محکمی بر حضور قدرتمند بسیج در همه عرصه ها است.

وی افزود، به فرموده رهبر معظم انقلاب، که فرمودند امروز ما در پیچ تاریخی دنیا هستیم اشاره کرد و افزود: بسیجیان بایستی با جهاد کبیر خود، در عرصه های مختلف اقتصادی و فرهنگی بیش از پیش قدم بردارند .

کردی به توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی علیه این نظام اشاره کرد وافزود: دشمنان انقلاب مدت ۴۰ سال است که از این انقلاب سیلی خورده اند و به مدد الهی و درایت رهبری انقلاب ، بصیرت وآگاهی ملت ایران به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند افزود :نقش الگویی فرهنگیان برای دانش آموزان بسیار موثر است و می توانندمرجع مناسبی برای پاسخگوی شبهات دانش آموزان باشند.

وی در پایان خواستاربیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال به جوانان نسل چهارمی شد .

انتهای پیام/روابط عمومی آموزش و پرورش زرند

این خبر را به اشتراک بگذارید :