برگزاری بیست و یکمین کارگروه اشتغال شهرستان زرند

به گزارش زرندنیوز ، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه شهرستان با محوریت بیست و یکمین کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار و رئیس کارگروه اشتغال برگزار گردید.

خنجری در این جلسه هدف از تشکیل این کارگروه را رصد برنامه های اشتغال در سطح شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد که برگزاری این جلسات موجب رشد و توسعه اشتغال در زرند شود.

فرماندار زرند افزود: تا کنون تسهیلات ۴۰ طرح از مصوبات کارگروه توسط بانک های عامل پرداخت شده است که موجب اشتغال ۱۱۶ نفر در سطح روستا ها گردیده است.

وی در ادامه خواستار شد تا بانک ها با نگاه مثبت و دلسوزانه به طرحهای اشتغالزایی و اینکه میتوان اشتغال در روستاها ایجاد کرد، با صرف کمترین زمان ممکن طرح ها را به مرحله پرداخت برسانند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی نسبت به تحقق تعهدهای اشتغالزایی خود در سامانه رصد اهتمام ویژه داشته باشند و آنها را بصورت کامل اجرایی کنند، گفت: سهم ورود به بازار کار شهرستان زرند در سال جاری ۲۰۰۰ نفر میباشد که باید تا آخر سال به طور صد در صدی محقق شود.

همچنین علیرضا ابراهیمی کارشناس اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرند ضمن تقدیر از فرماندار و ریاست کارگروه اشتغال شهرستان جهت حضور وی در اکثریت جلسات کارگروه، گزارشی از عملکرد بانک های عامل را تا کنون ارائه داد.

ابراهیمی گفت: کمیته نظارت متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل تشکیل شده که هدف آن تمام شماری و بررسی طرح های اشتغال روستایی طبق آیین نامه اجرایی میباشد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :