تجمع بزرگ شکوه پایداری و مقاومت بسیجیان شهرستان زرند برگزار شد

 صبح دوشنبه ۵ آذرماه تجمع بزرگ شکوه پایداری و مقاومت بسیجیان شهرستان زرنددر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان بفرمان تاریخی حضرت امام (ره) در محل مسجد جامع این شهر برگزار گردید .

به گزارش زرندنیوز , دراین همایش باشکوه که امام جمعه ، فرماندار ، اعضای شورای تامین وتنی چند از مسئولین اجرائی بهمراه جمع کثیری از بسیجیان عضو پایگاه های مقاومت حضور داشتند ، حجت الاسلام دکتر عربپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان هفته وحدت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (صل الله علیه وآله وسلم) وامام جعفرصادق (علیه السلام ) وهفته پربرکت بسیج را به مردم شهید پرور ولایت مدار وانقلابی شهرستان زرند تبریک و تهنیت عرض نمودند و طی سخنانی اظهار داشتند : این همایش بزرگ بسیجیان شهرستان زرند که نشانه اقتدار وامنیت کشور جمهوری اسلامی در این خطه از میهن اسلامی نشان دهنده اقتدار صلابت وماندگاری ایران بزرگ اسلامی است.

وی افزود: بسیج در همه اقشار جامعه امروز تبلور وتحقق پیدا کرده است وحقیقتا به فرمایش امام راحل اگر فرهنگ بسیجی در کشوری طنین انداز شود ان کشور اسیب نخواهد دید باید گفت نه تنها در کشور ایران امروزبلکه در سرتاسرجهان طنین ملکوتی وآسمانی بسیج وشجره طیبه بسیج فراگیر شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت :همه از رسانه ها و مطبوعات کشور قبلاً شنیده ایم که نجات کشورونیزاز جمله یمن ،سوریه، عراق فقط در سایه تشکیل بسیج اتفاق افتاده است وآنجه باعث پیروزی و پیشرفت وبالندگی انقلاب وایران در عرصه های علمی جهادی نظامی اقتصادی شده همه این پیشرفتها مبتی بر تفکرو اندیشه بسیجی بوده است.

حجت الاسلام دکتر عربپوردرادامه بیان داشت : کشور ما هشت سال در دوران دفاع مقدس بنا بود صدام ۳روز تصرف کند اما فکر دوچیز را نکرده بود،قدرت بسیج وولایت که باعث شکست صدام شد ولذا تا که زمانی که بسیج با حضور مقتدرانه وخالصانه درصحنه حضور پیدا می کند، دشمنان ما یقین بدانند که هیچ آسیبی به این کشور ونظام نخواهند رسید چرا که خداوند متعال یار ویاور همه کسانی خواهد بود که با وحدت در کنار هم هستند.

وی خاطرنشان ساخت : امروز بسیج وبسیجی براین اندیشه است تا انجایی که جان ونفس داردوقطره خونی که در رگهای اوست از این انقلاب با چنگ ودندان دفاع می کند وکوتاه هم نمی آید براینکه تفکر وفرهنگ بسیجی یک تفکر مقدس است .

حجت الاسلام دکتر عربپوربا اشاره به اینکه تمام دنیا به این باور رسیدند که غیر از اسلام ،ولایت فقیه وبسیج ،هیچ قدرت دیگری در دنیاجایگاهی ندارند افزود: یکی از آسیب هایی که ما را تهدید می کند ،اختلاف است آنها با ایجاد اختلاف و تفرقه می خواهند به ما ضربه بزنند ولذا باید مراقب ومواظب باشیم .چرا که دشمنان میدانند پیروزی از آن ایران اسلامی است .دشمنان انقلاب اسلامی امروز زمزمه پایان بسیج راتبلیغ می کنند ودنبال نفوذ ویارگیری از درون دانش آموزان ،دانشجویان وهیئتی ها و مذهبی ها هستند که آنها رادر مقابل بسیج قرار دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان درادامه گفت : سه خاستگاه برای برهم زدن بسیج واتحاد مردم از اول انقلاب که دردهه چهارم انقلاب وجود دارد اولین خاستگاه .دشمنان انقلاب اسلامی وصهیونیسم که در راس آن آمریکاست وبیشترین ضربه را از بسیج این قدرتهای پوشالی خورده اند و دومین خاستگاه آنها این است کسانی بودند که در دهه اول ودوم انقلاب مستقیم در صحنه های پر خطر انقلاب اسلامی حضور نداشتند واز دور نظاره گر حوداث ،انقلاب اسلامی ودفاع مقدس بودند ،مثل لیبرال ها ،تکنوکراتها،منافقینکه عافیت طلب وراحت طلب بودند مشکلات زیادی را برای بسیج بوجود آوردند.

حجت الاسلام دکتر عربپورسومین خاستگاه را جریان های سیاسی برشمرد واظهارداشت : این جریانهای سیاسی بسیج را مانعی برای اهداف سیاسی خود می دانند وبیشتر از قدرت بسیج می ترسند که از قدرت خود ناکام بمانندچراکه آنها همیشه به دنبال انحلال بسیج بوده وهستند چون در درون بسیج همه چیز وجود دارد.عالم ،روحانی ،دانشجو،دانش آموز،مدیران،اساتید ،زنان ومردان زیادی وجود دارد واین تفکر تفکر الهی است .

وی در ادامه افرود: امروز هوشیاری در شناخت دشمن بیشتر از شناخت انقلاب است .چرا که دشمن دست بردار نیست وتا لحظه ای که پرچم انقلاب اسلامی ،ولایت فقیه ،بسیج وروحانیت وانقلابی وسپاه اقتدار به اهتزاز در آمده باشد دشمن همچنان توطئه می کند.ودشمنی خود را هر روز بیشترمی کند وبرای چهل سالگی انقلاب خط و نشان کشیده اند واین چهل سالگی انشاء الله چهل سالگی ناکامی دشمنان به حول وقوه الهی خواهد بود .

حجت الاسلام عربپوردرخاتمه همگان رابه بیدار بودن در سنگر انقلاب فرا خواند واز مسئولین خواست مراقب باشند که دشمن بر آنها نفوذ پیدا نکند.وجلوی نفوذ دشمن را براین کشور بگیرند.

انتهای پیام/

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :