بسیج الگوی تمام آزادی خواهان جهان

به گزارش زرندنیوز ، سرهنگ کردی فرمانده سپاه زرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته وحدت ، ولادت پیامبر گرامی اسلام و هفته بسیج اظهار داشت: در تمام جوامع بشری در تمامی مسائل داخلی و پیرامون خود از توان آحاد مردمی خود بویژه نسل جوان استفاده کرده اند .

فرمانده سپاه زرند گفت: بسیج را در آیات و روایات میتوان یافت همچنین در سخنان امامین انقلاب اسلامی ، امام خمینی (ره) و امام خامنه ای بخوبی میتوان پیدا کرد و همچنین در قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز بسیج جایگاه خودش را پیدا کرده است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص بسیج اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج می فرمایند : بسیجی یعنی امام علی علیه السلام که تمام وجودش وقف اسلام بود از این کلام امام خامنه ای نتیجه می گیریم بسیجی واقعی تا پای جان پای اسلام می ایستد. رهبر معظم انقلاب حضرت زهرا سلام الله علیها را الگویی برا زنان بسیجی معرفی می کنند که تا پای جان از ولایت دفاع کرد و جان عزیزش را در راه اسلام و ولایت تقدیم کرد.

فرمانده سپاه زرند با اشاره به نقش بسیج گفت: ماموریت یک بسیجی تا پایان عمرش ادامه دارد و حد و مرز ندارد و هر کجا که نیاز باشد وارد میدان میشود ، بسیج بعد از انقلاب نقش زیادی در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان داشته است. حضرت امام خمینی (ره) در ۵ آذر ماه سال ۱۳۵۸ فرمان تاسیس بسیج را صادر نمودند.

وی همچنین با اشاره به نقش بسیج در عرصه های مختلف گفت: اولین تجربه بسیج بعد از انقلاب مبارزه با منافقین و ضد انقلاب بود وبعد از آن در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس و بعد از آن در تمام عرصه هایی که لازم بود بسیج حضور پر رنگی داشته است و براساس فرموده رهبر معظم انقلاب که فرمودند اگر امروز ما از گزند و توطئه های دشمنان در امان هستیم به برکت بسیج بوده است.

سرهنگ کردی در خصوص حضور و نقش پر رنگ بسیج در جنگ ۸ ساله گفت:در جنگ ۸ ساله بسیج آنچنان جانانه جنگید که دشمنان اذعان داشتند که در بسیج نیرویی نهفته است که اگر در مقابل یکایک لشکرهای کلاسیک دنیا قرار گیرد قطعا آن لشکر ها شکست خواهند خورد.

وی با اشاره به برنامه های دشمن برای تضعیف بسیج گفت: امروز دشمنان ما بواسطه قدرت بسیج در صدد تضعیف کردن و نابودی بسیج هستند و اگر کسی در هر پست و مقامی جمله ای بگوید و مطلبی بنویسد که باعث تضعیف بسیج شود همگام و همراه با دشمن است .

فرمانده سپاه زرند در خصوص الگوبرداری از بسیج در دیگر کشورها اشاره کرد و گفت: بعد از تشکیل بسیج امام خمینی (ره) آرزو کردند که بسیج الگوی تمام کشورهای اسلامی بشود و اما امروز الگو برداری بسیج را در بعضی از کشورهایی همچون الحشدالشعبی در عراق ، زینبیون پاکستان ، فاطمیون افغانستان ، انصارالله یمن ، حزب الله لبنان و بعضی کشورهای آفریقایی می بینید .

سرهنگ کردی در ادامه بیان داشت: بسیج الگوی تمام آزادی خواهان جهان شده است و از مهمترین شاخصه های بسیجی شناخت دشمن و توطئه‌های دشمن است .امروز دشمن با تمام توان و بکارگیری بهترین روانشناسان ، بهترین تحلیل گران و استفاده از تمام ابزارهای خود در پی شبهه افکنی است تا ما نتوانیم بین حق و باطل تفاوت قائل شویم . باید ایمان خود را قوی کنیم ،توکل داشته باشیم ، امادگی بیرونی داشته باشیم، امروز توطئه‌های دشمن مدرن شده است و دلارهای زیادی هزینه می کنند تا جوانان ایران اسلامی اعم از زن و مرد ما را از ما بگیرند .

وی همچنین اظهار داشت: باید به مسائل و مشکلات اطرافمان نگاه واقع بینانه‌ای داشته باشیم نقاط مثبت و‌ منفی در کشور ما وجود دارد و به فرموده مقام معظم رهبری ما نباید فقط نقاط منفی را ببینیم و بزرگ کنیم باید نقاط مثبت را هم دید ، متاسفانه عده ای فقط و فقط نقاط منفی را می بینند.

فرمانده سپاه زرند با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته گفت:  امروز ایران اسلامی در جنگ تمام عیار اقتصادی و رسانه ای قرار دارد و دشمن کمر همت بسته تا ما چهل سالگی انقلاب اسلامی را نبینیم و دنبال القای این مطلب است که این کشور در چهل سال گذشته هیچ پیشرفتی نداشته است ، شما ببینید پیشرفت های عظیم کشور در عرصه های مختلف را مثلا در عرصه تکنولوژی ، بهداشت و درمان ، هسته ای ، صنایع موشکی و دفاعی ، موشک های نقطه زن ، سد سازی ، راه سازی ، صنایع سنگی ، پتروشیمی ، نفت ، گاز و دیگر عرصه های مختلف که بسیار پیشرفت داشتیم که تمام این ها نشانه پیشرفت و بالندگی جمهوری اسلامی ایران است .

سرهنگ کردی در خصوص هدف دشمن و وظیفه ما بیان داشت: دشمن دنبال زدن عمود انقلاب است مثلا هر اتفاقی می افتد تقصیر را گردن ولی‌فقیه و نایب امام زمان (عج) می اندازند.همه ما وظیفه داریم توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بازگو کنیم تا با چشم ناامیدی به آینده مملکت نگاه نشود.

وی در پایان اظهار داشت: باید گوش به فرمان ولی فقیه و نایب امام زمان عج باشیم وقتی آقا می فرمایند دشمن را بشناسیم فریب هایش را بشناسیم باید بدانیم که دشمن اصلی ما آمریکاست که چهل سال است از جمهوری اسلامی سیلی خورده است و محال است دست نوازش به صورت ما بکشد و دنبال سیلی زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند که بنا بر پیش بینی های مقام معظم رهبری تیر آنها به سنگ خواهد خورد .

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :