ایران کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخت/قوی‌ترین سرویس‌های اطلاعاتی منطقه را داریم
مشاور عالی وزیر اطلاعات گفت: امروز ایران کشوری بزرگ و قدرتمند است و تحریم‌های ما به‌خاطر قدرت ما است که کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخته‌ایم.

به گزارش زرندنیوز ، حجت‌الاسلام علی خزایی امروز در هشتمین همایش آیین برادری در منوجان با بیان اینکه کشورهای همسایه همراه با آمریکای جنایت کار و رژیم کودک‌کش اسرائیل به دنبال نابودی کشور ایران هستند، اظهار داشت: امروز مشاهده می‌کنید عربستانی که در گذشته از صدام برای نابودی ایران حمایت می کرد اکنون دارد از آمریکا و اسرائیل حمایت می‌کند تا کشور ایران را نابود کند.

مشاور عالی وزیر اطلاعات ادامه داد: اگر شما تاریخ ایران را قبل و بعد از انقلاب ورق بزنید مشاهده می‌کنید که انقلاب ظلم و زورگویی را از کشور ریشه‌کن کرده است.

خزایی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل تمام مناطق سنی‌نشین را در کشورهای عراق و سوریه با خاک یکسان کرده‌اند، تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل به دنبال نابود کردن این مناطق در همه جای دنیا بوده و هستند و می‌خواهند با این عمل مرزها را متشنج بکنند و کشورها را کوچک و کوچک تر سازند که بتوانند راحت به خواسته‌های خود برسند.

وی با بیان اینکه هیچ سرویس اطلاعاتی نمی‌تواند بدون حمایت دوام بیاورد، خاطرنشان کرد: امروز کشور ما کشوری بزرگ و قدرتمند است و تحریم‌های ما به‌خاطر قدرت ما است که کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخته‌ایم و آمریکا در ۴۰ سال گذشته نتوانسته پروژه‌های ما را نابود کند بلکه این ایران بود که در سال ۲۰۱۱ آمریکا را از عراق بیرون راند.

خزایی بیان داشت: امروز مرزهای جغرافیایی یک کشور محدود به کشور خودش نیست چراکه ما اگر می‌خواستیم با اسرائیل در مرزهای خودمان بجنگیم تا کنون جنگ را باخته بودیم.

مشاور عالی وزیر اطلاعات ابراز داشت: آمریکا وقتی در جلو نتوانست با ما مقابله کند در پشت جبهه قرار گرفت و با دروغ به ملت ما می‌گوید که هزینه‌های اقتصادی شما در مرزها و در کشورهای دیگر خرج می‌شود.

خزایی با بیان اینکه درست است ما تحت فشار هستیم اما این فشار به‌خاطر ضعف ما نیست بلکه به دلیل قدرت ما است، تصریح کرد: قطر با اینکه در زمینه گاز و نفت ثروتمند است اما با تحریم دو کشور عربستانی با مشکلات فراوانی روبه رو شد و کاملا به‌هم ریخت اما ما ۴۰ سال است در مقابل تحریم‌های آمریکا سربلند و پیروز مانده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه امروز گنبد آهنی اسرائیل ناکارآمد شده است، تصریح کرد: در یک روز ۴۵۰ موشک از غزه به اسرائیل شلیک شد که گنبد آهنین فقط توانست ۲۵ موشک را منهدم کند.

مشاور عالی وزیر اطلاعات با بیان اینکه مقاومت راه چاره و اثرساز است، متذکر شد: کشور ما در مسائل امنیتی از قویترین سرویس‌های اطلاعاتی منطقه است که بیش از ۱۰۰ مورد تروریستی را در کشور با تلاش سرویس‌های امنیتی و سربازان گمنام خنثی کرده است گرچه یکی دو مورد مانند حمله تروریستی اهواز رخ داد اما اقدامات تروریستی دیگر که خنثی شدند به مراتب سنگین‌تر و شدیدتر از مورد حمله اهواز بودند.

وی با اشاره به اینکه علمای اهل سنت در چند سال اخیر خیلی به کشور خدمت کرده‌اند، بیان داشت: اگر علمای اهل سنت در چند سال اخیر نبودند ما بسیار گرفتار می‌شدیم لذا امنیت لازمه اتحاد و همبستگی است چراکه برتری ملی و امنیت ملی که مانند سلول‌های یک بدن است برای همه ماست.

مشاور عالی وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: به‌زودی زمینه شرمندگی آمریکا را فراهم خواهیم کرد.

انتهای پیام/فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :