برگزاری اردوی جهادی بسیجیان پایگاه شهدای جهاد فرهنگی خانوک از حوزه مقاومت حضرت سیدالشهدا (ع) در راستای رزمایش نمایش و اقتدار سپاهیان حضرت محمد (ص)

به گزارش زرندنیوز , سرهنگ پاسدار حسین افضلی مدیر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج زرند با اعلام این خبر گفت : رزمایش اقتدار و نمایش خدمت رسانی گروهای جهادی در راستای رزمایش سپاهیان حضرت محمد ( ص) از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۹ تا ۱۳۹۷/۶/۲۹ در حال برگزاری می باشد .

وی گفت: برگزاری اردوی جهادی با حضور بسیجیان گروه جهادی پایگاه شهدای جهاد فرهنگی خانوک به نیابت از تمامی شهدای شهر خانوک از حوزه مقاومت حضرت سید الشهداء علیه السلام و با پشتیبانی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند در حال برگزاری میباشد.

 مدیر بسیج سازندگی اظهار داشت: در این اردوی جهادی هفت روزه با حضور تعداد ۴۰ نفر از بسیجیان مخلص شهر خانوک نسبت به آماده سازی محوطه تعزیه خوانی تحت عنوان “شیون عرشیان” در شام غریبان شهدای دشت کربلا اقدام میکنند . که در همین جا از تلاشهای شبانه روزی این عزیزان تشکر مینمایم و ان شاءالله اجرشان با امام حسین علیه السلام باشد.

 جناب سرهنگ افضلی افزودند : برنامه تعزیه خوانی در شهر خانوک سالهاست که برگزار میگردد . اینجانب به نیابت از دست اندرکاران و اعضای پایگاه مقاومت شهدای جهاد فرهنگی خانوک از همه مردم عزیز و عاشورائی دعوت بعمل می آورم که در این مراسم معنوی در شام غریبان همزمان با نماز مغرب و عشا در شهر شهیدپرور خانوک در جوار گلزار شهداء حضور بهم برسانند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :