حضور کارگران بسیجی در روز شیفت ایثارو ارائه خدمت مضاعف در کارخانجات و معادن شهرستان زرند

در راستای رزمایش بزرک سپاهیان محمد رسول الله (ص)در روز شیفت ایثار با هدف خدمت رسانی به بیش از ۱۰ کارخانه و معادن زرند با حضورکارگران بسیجی بمنظور ، زمینه سازی همگانی فرهنگ کار و تولید و ارتقاء روحیه تعهد و تلاش برای ساختن کشوری مقتدر و توانمند انجام پذیرفت .

به گزارش زرندنیوز , همزمان با اولین روز از ماه پیروزی خون بر شمشیر به همت بسیج قشرکارگری و همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه زرند رزمایش خدمت رسانی به کارخانجات و معادن شهرستان زرند در روز شیفت ایثار با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان سلحشور عضو پایگاه های این مراکز صنعتی و تولیدی برگزار گردید .

این فعالیت درراستای رزمایش بزرک سپاهیان محمد رسول الله (ص) در روز شیفت ایثار با هدف خدمت رسانی به بیش از ۱۰ کارخانه و معادن زرند بمنظور زمینه سازی همگانی فرهنگ کار و تولید و ارتقاء روحیه تعهد و تلاش برای ساختن کشوری مقتدر و توانمند انجام پذیرفت .

سروان پاسدار محسن یزدانی فرمانده حوزه بسیج کارگری زرند گفت: اجرای این رزمایش را حرکتی خودجوش و مناسب در عرصه کار و تلاش، ایجاد اشتغال و تثبیت اشتغال های موجود که متضمن رفاه عمومی، رشد اقتصادی و رضایت عامه است را برگرفته از سیره سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توصیف نمود .

وی تصریح نمود : این حضورفعال قشر کارگر بسیجی در روز شیفت ایثارو ارائه خدمت مضاعف در کارخانجات و معادن شهرستان زرند نشان از اقتدار روحیه بسیجی کارگران غیور میهن اسلامی در فعالیت های ملی و سازندگی است ، امری که با تدبیر رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای در سازمان بسیج سازندگی دنبال شده و تاکنون برکات بسیاری را برای جامعه در برداشته است .

فرمانده حوزه بسیج کارگری زرند ابراز امیدواری نمود: چنین رویکردی فراهم آوردن زمینه های مناسب برای سخت کوشی، خلاقیت، ابتکار و نوآوری، احساس مسئولیت و تعهد قشرکارگری و کارفرمایی را در جامعه نهادینه نماید.

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :