اختتامیه کلاس های قرآنی ، هنری و اقتصاد مقاومتی پایگاه های مقاومت بسیج خواهران حوزه باقرالعلوم (ع) زرند برگزار شد

اختتامیه کلاس های قرآنی ، هنری و اقتصاد مقاومتی پایگاه های مقاومت بسیج خواهران حوزه مقاومت باقرالعلوم (ع) زرند با حضور فرماندهی سپاه ،شورای اسلامی روستا و رئیس مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان در روستای روح آباد برگزار گردید .

به گزارش زرندنیوز , مراسم اختتامیه کلاس های قرآنی ، هنری و اقتصاد مقاومتی پایگاه های مقاومت بسیج خواهران حوزه مقاومت بافرالعلوم (ع) شهرستان زرند با حضور فرماندهی سپاه ناحیه زرند ، شورای اسلامی روستا و رئیس مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان در محل حسینیه بیت العباس روستای روح آباد برگزار گردید .

این مراسم که با اجرای چندین برنامه فرهنگی ، هنری همراه بود نمایشگاه دستاورده های هنری و صنایع دستی بسیجیان پایگاه های مقاومت بسیج خواهران حوزه مقاومت بافرالعلوم (ع)مورد بازدید فرماندهی سپاه و رئیس مرکز فنی و حرفه ای وجمع کثیری از خواهران بسیجی شرکت کننده در مراسم قرار گرفت .

سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر شاهرخی فرمانده سپاه ناحیه زرند طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکراز حضور فعال خواهران بسیجی در کلاس های مهارت آموزی نقش خواهران را در توسعه‌ی اقتصادی و فرهنگی و بالندگی جامعه بسیار موثر و مفید برشمرد .

وی با اشاره به اینکه گشایش این نمایشگاه درراستای رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)در جهت خدمت رسانی به محرومین و اقتدار نیروهای بسیجی است گفت: ظرفیت فرهنگی و اجتماعی جامعه ما باید از طریق مساجد و حسینیه ها تقویت شودچراکه مسجد دژ محکم مقابله با تهاجم فرهنگی و دفاع از اسلام ناب محمدی ( ص ) است وامروزاین نمایشگاه دستاورده های صنایع دستی که حاصل تلاش مستمر خواهران بسیجی این منطقه است خود گواهی محکمی براین عقیده است .

فرمانده قرارگاه رزمایش سپاهیان حضرت محمد (ص) زرند تصریح نمود : در شهرستان زرند نیز همزمان با سراسر کشور از ۹ شهریور ماه این رزمایش آغاز و تا ۲۹ شهریور با هدف محرومیت‌زادیی و خدمات‌رسانی به روستاها و مستضعفین در مناطق محروم انجام می‌شود.

شاهرخی خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری رزمایش سپاهیان حضرت محمد (ص) ، نمایش اقتدار و توانایی های بسیج در عرصه های گوناگون خدمت رسانی و انسجام نیروهای مردمی در بحث اقتدار و امنیت کشور می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه زرند افزود : همسویی و حرکت در جهت محرومیت زدایی فرهنگی، برگزاری کلاس های آموزشی و هنری،برگزاری کارگاه هایی با موضوعات صنایع مختلف دستی ویژه زنان روستایی می تواند الگویی برتردر تحقق اقتصاد مقاومتی باشد .

وی همچنین با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن تصریح نمود : امروز دشمن در تلاش هست با ایجاد جو روانی وبا فشارهای اقتصادی مردم را به ستوه بیاورد لذا ضروریست با کار و تلاش در سطوح مختلف به صورت عملی و با الگوگیری از حرکت‌های جهادی درفرهنگ‌ سازی حمایت ازتولیدات داخلی وحمایت از کالای ایرانی بعنوان یک ارزش و فرهنگ ملی در توسعه اقتصادی کشور نقش فعالتری را ایفا نمائیم .

شایان ذکر است : نمایشگاه دستاورد های هنری و صنایع دستی بسیجیان خواهر پایگاه های مقاومت ( هانیه ، عصمتیه ، شاهده ، ریحانه ، طوبی و بنت الهدی )تابعه حوزه مقاومت باقرالعلوم (ع) زرند مورد بازدید عموم قرار گرفت واز فرماندهان محترم پایگاه های بسیج و مربیان کلاس های آموزشی نیز تحلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

این خبر را به اشتراک بگذارید :