آغاز ساخت مستند شهر به شهر در زرند

مستند تلویزیونی شهر به شهر در شهرستان زرند تولید و از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

جلسه هماهنگی و هم اندیشی ساخت برنامه تلویزیونی شهر به شهر در شهرستان زرند (پخش از شبکه ۲ سیما)، به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار و جمعی از مسئولین اجرایی مرتبط و همچنین نماینده شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش زرندنیوز ، فرماندار زرند در تشریح این خبر گفت : تولید و پخش مستند شهر به شهر با توجه به پتانسیل و قابلیت های ارزشمند شهرستان در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و معدن، جاذبه های گردشگری، صنایع دستی و… می تواند جهت معرفی شهرستان زرند ارزشمند و قابل اهمیت باشد و تحقق این امر فرصت خوبی برای معرفی زرند در کشور است.

خنجری در ادامه افزود : شهر به شهر یکی از برنامه های تولیدی شبکه دو سیما جمهوری اسلامی می باشد که با سفر به شهرهای مختلف کشور به معرفی شهر، جاذبه های گردشگری ، آداب و رسوم و .. این شهرها می پردازد.

در ادامه آقای خیرآبادی مدیر تولید برنامه شهر به شهر در خصوص چگونگی تهیه و تولید مستند فوق توضیحاتی ارائه و گفت: این برنامه که در آیتم های ۲۰ دقیقه ای عصر روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، تلاش می کنیم قابلیت های شهرها را در بخش های مختلف اعم از فرهنگی، مذهبی، تاریخی، در سطح کشور معرفی نماییم.

شایان ذکر است: زمان دقیق پخش این مستند متعاقباً به اطلاع همشهریان عزیز رسانده می شود.

انتهای پیام/ روابط عمومی فرمانداری زرند

این خبر را به اشتراک بگذارید :