سردار ابوحمزه در همایش بصیرتی اعضای شبکه نظارت زرند:

فتنه گران خط قرمز نظام هستند. شورای نگهبان نباید این افراد را تایید کند!

همایش بصیرتی اعضای شبکه نظارت شهرستان زرند با حضور سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.

به گزارش زرندنیوز ، سردار ابوحمزه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و علی ابن موسی الرضا (ع) و گرامیداشت سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: در استانه ۲۶تیرماه سالروز یکی از اساسی ترین نهادهای انقلاب اسلامی،شورای نگهبان هستیم
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به وظیفه اعضای شبکه نظارت گفت: بحث ما پیرامون شناخت جریان شناسی در انقلاب اسلامی است و وظیفه شما اعضای شورای نگهبان که نقش کلیدی و محوری دارید و در بین مردم مقبولیت و محبوبیت دارید آشنایی و آگاه سازی مردم است که تحت القائات منافقین زیرک در داخل کشور قرار نگیرند.

سردار ابوحمزه با اشاره به کلام امام راحل گفت؛ درشرایط کنونی بزرگترین جهاد،تبیین موضوع است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به مشکلات اقتصادی و تحریم ها و عوامل آنها گفت: مشکل اساسی کشور ما درحال حاضرچیست؟ واقعامشکل ما هسته ای و حقوق بشر , تروریسم و نهضت‌های آزادی بخش در کشورهای غرب آسیا است ؟اینها حرفهای اروپایی ها و آمریکایی ها درقبل از برجام و طول برجام و بعداز برجام است ،که مرتب تکرار میکنند

وی گفت : همه این موضوعات مطرح است اما آیا اینها باعث تحریمها و فشارهای اقتصادی و فشار به نظام و انقلاب و خارج شدن آمریکا از برجام است ؟یا اینکه موضوعات دیگری است که آنها مخفی میکنند!؟؟؟

ابوحمزه اظهار داشت : اصل و اساسی که ما هم در داخل و هم در منطقه و در سطح دنیا با آن مواجه هستیم درگیری دو تفکر و اندیشه است. که این دو تفکر عبارتند از : تفکر اسلام علوی ، نبوی و اسلام علی و فاطمه و اسلام ناب محمدی است و دیگری تفکر مرفهین بی درد و اسلامی آمریکایی است. که ریشه مشکلات ما در این تفکر است.

این مقام مسئول تصریح کرد : برخی اشخاص و گروهها و جناح ها در داخل کشور میدانند و عالمانه در این عرصه بازی می‌کنند و بعضی دیگر بعلت عدم شناخت کافی و بصیرت لازم در زمین دشمن بازی می‌کنند.

وی با اشاره به کلامی از امام خمینی (ره) بیان داشت؛ وظایف شورای نگهبان رصد افراد در مجلس خبرگان و ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس است.

فرمانده سپاه ثارالله ادامه داد : ریشه تفکرات باید شناخته شود که اگر شناخته شود میتوان کسانیکه حامل این اندیشه هستند را قرص و محکم رد صلاحیت کنید و نگذارید در مسئولیت قرار بگیرند تا برای کشور مشکل ایجاد نکنند.

ابوحمزه افزود : سالهای اخیر رهبر تذکر زیادی دادند چراگوش شنوا نیست؟ بخاطر این است که باورشان نسبت به اسلام علوی و نبوی نیست

شاخص های اسلام علوی و نبوی اسلام عدل وقسط است؛

وی ادامه داد : فلسفه تشکیل نظام اسلامی عدل وقسط است .همه افراد باید با این شاخص بررسی شوند خصوصا زمانیکه به ضررشان است ببینیم عکس العمل آنها چیست،ایا وقتی برادر یا فرزندشان دچار جرمی میشود آیا حاضرهستند آنها را به قوه قضاییه بسپارند یا نه؟

فرمانده سپاه ثارالله تصریح کرد : حقوقهای نجومی چرا تعیین تکلیف نشد و حتی از معرفی و نامه نگاری اش طفره میروند .

وی با اشاره سخن امام (ره) که می فرمایند:من یک موی کوخ نشین را با کاخ نشین عوض نمیکنم. افزود : باید دید مسئول چه دیدی نسبت به ضعفا، شهدا، جانبازان، رزمندگان و زحمت‌کشان این انقلاب دارد.

محور دیگر سازش ناپذیری با فتنه انگیزان و زورگویان است

ابوحمزه اظهار داشت : هرکس جز فتنه سالهای ۷۸و ۸۸و ۹۶ بود و توبه نکرد و برنگشت این خائن به نظام و اسلام است و نباید در موردشان آشتی ملی و تبرئه صورت بگیرد.آقایان بدانید موسوی،کروبی،خاتمی و چه کسانی که سکوت کردند یا از اینها حمایت کردند آب توی آسیاب دشمن ریختند و می‌ریزند .

این مقام مسئول ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که میفرمایند:فتنه گران انقلاب را تا لبه پرتگاه سقوط پیش بردند. اظهار داشت: فتنه گران خط قرمز نظام هستند. شورای نگهبان نباید این افراد را تایید کند! چرا بعضی را تایید میکنید؟

اسلام تعقد و استدلال و تعقل ؛
ا
سلام نجات بخش محرومین درهرجای دنیاست .

فرمانده سپاه ثارالله افزود : داعشی که انگلیس و آمریکا به وجود آوردند که باعث جنایات زیادی درسوریه و عراق شدند که اگر تفکر رهبر و حضور رزمندگان ما نبود این کشورها تا الان سقوط کرده بودند و در گام بعدی هم هدف جمهوری اسلامی ایران بود. هدف داعش و اربابانش جمهوری اسلامی ایران بود که تا ۲۵کیلومتری مرزهای ما آمده بودند.

وی تصریح کرد : متاسفانه امروز یک عده آدم مزدور داخل کشور می گویند چرا جوانهای ما باید بروند روسیه و عراق؟ ما در درجه اول دفاع از خودمان می کنیم چون جبهه مقاومت عمق استراتژی نظام جمهوری اسلامی ایران است. یعنی اینکه اگر سنگر آنها به عنوان سنگر مقاومت سقوط کند سنگر بعدی سراغ ما خواهند آمد.

ویژگی اسلام امریکایی؛ اسلام متحجرین احمق و منافقین زیرک است

ابوحمزه گفت: منافقین زیرک حرف خودشان را در زبان متحجرین احمق بیان میکنند. هر مشکلی پیش می آید می گویند چرا رهبری وارد نمیشود؟ اگر قرار بود رهبری وارد شود پس نقش مجلس شورای اسلامی چیست؟ قانون گذار مجلس است، اجرایش با دولت و برخورد با تخلفات با قوه قضاییه است .

سیاستهای کلی نظام برعهده رهبری است

این مقام مسئول ادامه داد : اینکه رهبری چرا همه جا وارد نمی شود حرف متحجرین احمق است که خطشان را منافقین زیرک میدهند.

وی اذعان کرد : برخی مسئولین ضعف مدیریت ،کم کاری و عدم نظارت وکنترلشان را برای تبرئه خودشان به گردن رهبری می‌اندازند این از ویژگی های اسلام آمریکایی است.

فرمانده سپاه ثارالله اظهار داشت : شاخص دیگر دارای اسلام و جهالت است که بخشی را از اسلام می‌گیرند و بخشی را از غرب .

وی ادامه داد : اسلام آمریکایی کاری با مبارزه به رژیم غاصب صهیونیست ندارد، کاری به مبارزه با استکبار ندارد شما دارید می بیند این شعارها و حرفها را دارند میزنند و بعد ادعای مسلمانی هم میکنند !

ابوحمزه تصریح کرد حضرات توی این استان همینطور ننشینند بگویند ما لیبرال مسلمانیم , لیبرال مسلمان یعنی سکولاریسم سکولاریسمی که قائل به مسائل فردی عبادی هستند نماز میخوانند ،روزه می‌گیرند ،حج میروند اما به هیچ عنوان قائل به دین در عرصه حکومت نیستند!

وی اظهار داشت : حاضر نیستید در یک مصاحبه مطبوعاتی پاسخ مردم را بدهید که چه کردید!؟ در این استان در دهه های مختلف در این استان همه چیز استان دست شما بود.چرا؟چون اندیشه لیبرال سرمایه داری خروجی اش قدرت , لذت , ثروت است
نکته دیگر اسلام آمریکایی اسلام تسلیم در مقابل دشمنان خدا است،

فرمانده سپاه ثارالله افزود : در ماه گذشته صد نفر نامه رسمی نوشتند که راه حل تمام مشکلات رابطه و مذاکره با آمریکاست .اینها عاملان اسلام آمریکایی هستند .

ابوحمزه در پایان خاطر نشان کرد اولین و مهمترین وظیفه ما شناخت اسلام علوی و آمریکایی است و باید بصیرتمان را زیادتر کنیم و نیروهای متدین ، وفادار را بیشتر کنیم و تا جایی که امکان دارد معنویت را در زندگی بیشتر کنیم خوب زندگی کردن و عمل کردن بسیار مهم است.

انتهای پیام/