رییس دادگستری شهرستان زرند:

روز جهانی قدس میعاد گاهی برای ملل آزادی خواه و آزاد اندیش جهان

رییس دادگستری عمومی و انقلاب شهرستان زرند:روز قدس روزی است تا امت اسلام اوج نزدیکی خود به ملت مظلوم فلسطین را نشان دهند و فریاد آزادی خواهی را بر سر ستمگران زمانه در هر جای این کره ی خاکی بانگ زنند.

به گزارش زرندنیوز , حجت‌الاسلام محمود محمدی رییس دادگستری شهرستان زرند گفت:امسال نیز با توجه به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس،روز قدس،روزی سخت برای اشغال گران قدس خواهد بود و بار دیگر خانه ی سست و عنکبوتی آن ها به خود می لرزد و مردم مسلمان جهان باید به خواهران و برادران دینی خود در سرزمین های اشغالی ، این بشارت را فریاد بیاورند که بازگشت قدس شریف به آغوش اسلام عزیز نزدیک است .

چرا که به تعبیر حضرت امام خمینی( قدس سره الشریف) قدس پاره تن اسلام است و برای همیشه و تا ابد پاره تن اسلام باقی خواهد ماند.

آقای محمدی در ادامه افزودند:در این روز پر شکوه که جلوه وحدت همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است ، کارکنان دستگاه قضایی و ادارات زیر مجموعه هم پیمان با تمام شهیدان و ایثار گران فریاد حمایت از ملت ستم دیده فلسطین را سر خواهند داد و در ماه میهمانی خدا با خالق خویش پیمان خواهند بست که دست از یاری مظلومان بر نخواهند داشت تا روزی که این سرزمین مقدس از وجود اشغال گران پاک گردد.

لذا این جانب از آحاد مردم شریف،ولایی و شهید پرور شهرستان زرند به ویژه خانواده معظم شهداء وایثار گران دعوت می نمایم تا هم چون همیشه که حضوری پرشور در تمامی عرصه ها داشته اند ،این بار نیز با وحدت و هم دلی در روز جهانی قدس انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و دولت های استکباری حامی این رژیم به جهانیان نشان دهند.

انتهای پیام/